Последние новости
Трампа викликали до прокуратури у справі про виплати колишній коханці

Факт зв’язку одруженого Трампа значно вплине на його шанси знову стати президентом США у 2024 році. За мовчання про зв’язок Дональд Трамп пропонував Стефані Кліффорд 130 тисяч доларів. Білий дім цю інформацію заперечував.

Експрезидента США Дональда Трампа викликали на допит у справі про виплати експорноакторці та стриптизерці Стефані Кліффорд, відомої під псевдонімом Стормі Деніелс», — повідомляє The New York Times.

Рішення допитати Трампа ухвалила окружна прокуратура у Нью-Йорку. У прокуратурі адвокатам експрезидента заявили, що йому можуть висунути звинувачення, що він заплатив порноакторці за мовчання про зв’язок з ним.

Якщо звинувачення буде пред’явлено, це стане першим обвинувальним актом проти колишнього президента США.

Разом з цим цей ганебний факт значно вплине на шанси Трампа знову стати лідером США у 2024 році.

На початку 2018 року стало відомо про зв’язок Стормі Деніелс із Дональдом Трампом. У середині січня 2018 року в ЗМІ з’явилися повідомлення, що порноакторка отримала кошти за місяць до виборів президента США за мовчання про інтимний зв’язок з Дональдом Трампом у 2006 році. Після цього актриса подала позов до Верховного суду Лос-Анджелеса, в якому заявила, що укладена нею угода про нерозголошення інформації про зв’язок із республіканцем є недійсною.

Як заявляла актриса, за мовчання про зв’язок із Трампом його адвокат пропонував порнозірці $130 000. Білий дім цю інформацію спростовував. Пізніше суд зобов’язав Трампа компенсувати судові витрати порноакторці в розмірі $44,1 тис.

Бюджетний комітет палати представників Конгресу США після тривалих судових розглядів 30 грудня 2022 надав найбільш докладну картину фінансів колишнього президента Дональда Трампа за 2015-2020 роки, оприлюднивши податкові декларації. Загалом опубліковано понад майже 6 тис. сторінок.

Світлина: Меланія Трамп, Дональд Трамп та Стефані Кліффорд, більш відома як Stormy Daniels, колаж Damir Sagolj/Reuters, MySpace, Bill Haber/AP

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Трампа викликали до прокуратури у справі про виплати колишній коханці

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *