Турист у штаті Вайомінг ризикнув життям заради селфі з ведмедем

Турист у США вирішив сфотографуватися з ведмедем і наразив своє життя на небезпеку: чоловік з телефоном наблизився до хижака небезпечно близько за що був розкритикований у соціальних мережах.

У ЗМІ інформують, що інцидент стався у штаті Вайомінг, де турист зустрів ведмедя гризлі.

«Чоловік гуляє на перевалі Тогвоті та помічає небезпечного звіра», — розповідають автори відео. — Щоби поділитися своїм незвичайним знайомством у соціальних мережах, хлопець вирішив зняти гризлі на камеру.

Зустріч зобразив ентузіаст активного відпочинку Джоулі Мелтон, а опублікував Instagram-акаунт TouronsOfYellowstone: вони розповідають про «неправильну» поведінку туристів у національних парках та інших місцях дикої природи в США.

Ризикуючи життям та здоров’ям заради заповітного кадру, турист підходить до ведмедя надто близько… Адже служба національних парків рекомендує триматися від ведмедів на відстані не менше кілометра, інакше небезпеки не уникнути. Цього разу чоловікові пощастило та ведмідь втік.

Нашумілий ролик опублікували з коментарем одного з користувачів:

«Я реально очікував побачити як звір його розтерзає на шматки. Абсолютний ідіот. Яка неповага до ведмедя. Він завадив не лише тварині, а й усім тим, хто мирно спостерігав здалеку».

На думку фахівців, як і всі дикі тварини, гризлі вважають за краще уникати зіткнень з людьми, але можуть бути непередбачуваними, особливо якщо підозрюють, що їм чи їхнім дитинчатам загрожує небезпека.

За правилами парку, навіть якщо людина не постраждала, будь-який ведмідь, що напав, буде спійманий і підданий евтаназії з метою громадської безпеки. Наражаючи себе на небезпеку, ви ризикуєте і життям ведмедя.

«Безвідповідальна поведінка щодо ведмедів стала серйозною проблемою на перевалі Тогвоті останніми роками», — повідомляє служба охорони рибальства та дикої природи США (FWS).

Читати також:

У США ведмідь пробрався до супермаркету (+Відео)

У Вайомінгу студенти дивом залишилися живі після бійки з ведмедем гризлі

У США жінку звинуватили у порушенні спокою ведмедя гризлі

У США ведмідь витягнув жінку з намету і роздер її


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Турист у штаті Вайомінг ризикнув життям заради селфі з ведмедем

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *