Twitter платитиме користувачам за контент

Ілон Маск повідомив, що у Twitter з’явиться функція монетизації контенту. Тепер за дописи в соцмережі можна буде отримувати кошти, а сам пост можна оформити аж на 10 000 символів.

«Підключайтесь, щоб запропонувати своїм передплатникам будь-які матеріали, від довгих текстів до багатогодинних відео! Просто натисніть на «Монетизацію» у налаштуваннях», – написав Маск у пості на Twitter.

Також бізнесмен уточнив, що протягом 12 місяців користувачі платформи отримуватимуть кошти від передплатників повністю, а Twitter не утримуватиме жодних комісії.

«Ми також сприятимемо просуванню вашої роботи. Наша мета – максимізувати процвітання авторів. Будь-коли ви можете залишити нашу платформу. Легко увійти, легко вийти», – підсумував Маск.

Поки що функцію монетизації ще не запущено, а у навігації Twitter з’являється така інформація: «Незабаром з’являться програми для авторів. Заходьте пізніше, щоб подати заявку на участь у програмі передплати».

Виплати залежать від розташування автора контенту та платформи, на якій пропонуються продукти монетизації, виведення коштів можуть зайняти до 90 днів, перш ніж надійдуть на банківський рахунок автора, — зазначається у додатковій інформації щодо використання монетизації у Twitter.

У 2022 році Ілон Маск купив Twitter за $44 млрд. Оголошена навесні 2022 року угода була закрита наприкінці жовтня після розгляду між сторонами з приводу розкриття інформації про фейкові облікові записи. Влітку минулого року, за даними видання, глава Twitter набрав 100 млн передплатників. У наступні місяці це число лише продовжувало зростати.



Twitter дозволить пости до 10 тисяч символів

Власники платної підписки Twitter Blue зможуть публікувати твіти до 10 тисяч символів. Соціальна мережа Twitter переглянула допустимий розмір
повідомлень, що розміщуються на платфомі, — поки що для обмеженого кола користувачів.

Тепер власники платної підписки Twitter Blue у США можуть публікувати твіти
набагато довші за колишні 280 символів. З лютого компанія збільшила ліміт до 4000 знаків, а зараз підвищила планку до 10 000 символів. Додатково автори контенту отримали можливості форматування тексту», — про це повідомив новий власник Twitter Ілон Маск.

«Відсьогодні Twitter підтримує написання твітів довгим текстом до 10 000 символів з можливістю форматування тексту жирним шрифтом або курсивом», — йдеться в повідомленні Маска. Функція призначена для тих, хто має намір заробляти на своїх публікаціях у соціальній мережі. Відомо, що Ілон Маск пообіцяв не брати комісію із зароблених коштів у перші 12 місяців.

Збільшивши ліміт для передплатників Blue, а також дозволивши публікувати тривалі відео, соціальна мережа відкрила користувачам більше можливостей. Втім, сервіс «Суперчитання» свого часу так і не зацікавив аудиторію по-справжньому, тому невідомо, чи виявиться новий варіант привабливіший.




Читати також:

Ілон Маск збирається чипувати людей, випробування розпочнуться за пів року

Маск доведе популярну соціальну мережу «Твіттер» до банкрутства

Що своїми постами робить Маск? І для чого?

Ілон Маск знає як закінчити війну в Україні: «зрештою саме так усе й буде, питання лише в тому, скільки людей ще поляже»

Розкрито можливості майбутнього робота від компанії Ілона Маска

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *