Последние новости
У 2022 році МАУ поверне прямі рейси до США

Українська авіакомпанія МАУ поверне прямі рейси до Нью-Йорка (США) й Торонто (Канада) влітку 2022 року.

Про це повідомляє Посольство України в США у соціальній мережі Фейсбук. 

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» поступово готується до рестарту далекомагістральних маршрутів. Зокрема, починаючи з 01.06.2022 МАУ збирається відновити регулярні рейси до Торонто, а з 02.06.2022 до Нью-Йорка. 

Забронювати квитки можна на сайті авіакомпанії flyuia.com, а також на пошукових агрегаторах типу avia.lowcost.ua, skyskanner та kiwi.com.

КИЇВ – НЬЮ-ЙОРК:

* рейси з «Борисполя» до нью-йоркського аеропорту імені Джона Кеннеді;
* квитки в економклас від 8 тисяч гривень, а в бізнес – від 41 тисячі гривень;
* перші рейси стартують з 2 червня 2022 року;
* час польоту – 9 годин 55 хвилин.


Тариф з найдешевшими квитками передбачає перевезення 23 кг багажу та 7 кг ручної поклажі, а також харчування на борту літака. 

КИЇВ – ТОРОНТО:

* рейси з «Борисполя» до Міжнародного аеропорту імені Лестера Пірсона;
* рейси з 1 червня 2022 року;
* економклас – від 8700 гривень;
* час польоту – 9 годин 35 хвилин. 

Нагадаємо, далекомагістральні рейси в Північну Америку в МАУ призупинили весною 2020 року у зв’язку із пандемією коронавірусу.

Деякий час авіакомпанія продовжувала здійснювати спецрейси, але відмовилась від далекомагістральних літаків, тому польоти до Нью-Йорка здійснювалися на середньомагістральних Boeing 737 з технічною зупинкою в Ісландії. Ці рейси вважалися непривабливими, оскільки тривали не 10, а 12 годин. 

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» заснована у 1992 році. Здійснює рейси до столиць і ключових міст Європи, Азії, Африки, СНД і США. Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт Києва «Бориспіль.  


Світлина: Shutterstock 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *