У 6-річного хлопчика з Коннектикуту опіки третього ступеня після «гри» з друзями

Шестирічний Домінік Кендалл грав у дворі з сусідськими дітьми. В якийсь момент він почав кричати: «Мамо, вони мене підпалили!» Зараз хлопчик у лікарні з опіками другого та третього ступеня на обличчі та ногах, родина вимагає справедливості.

Інцидент трапився в неділю, 24 квітня у Бріджпорті, штат Коннектикут (США). Як встановили служби, того дня в районі було помічено чотирьох дітей, які гралися з вогнем без нагляду дорослих. У заяві для NBC сестра хлопчика, Кайла Діган, сказала, що злочинцем був восьмирічний син її сусідів, який живе внизу. «Він облив бензином тенісний м’яч і кинув [Домініку] в обличчя, після чого втік».

Так 6-річний хлопчик виглядав до інциденту.


Перед цим сусід покликав шестирічного Домініка на ім’я, щоб заманити його за ріг. Через кілька секунд Домінік вибіг звідти з криком: «Мамо, вони мене підпалили!» Найімовірніше, зловмисник знайшов у сусідньому сараї бензин та запальничку. Його родина не захотіла говорити з журналістами про інцидент.

Кайла Діган говорить, що сусідський хлопець не вперше переслідував її брата. Два тижні тому він сильно притиснув Домініка до стіни, що той упав на землю. А мати зловмисника, попри те, що була присутня, відмовилася визнати, що її син вчинив насильство. Справу розслідують поліція та пожежна охорона.

Домініка доправили до лікарні. Опіки другого та третього ступеня вразили обличчя та ноги.

«У нього залишаться шрами на тілі до кінця життя», — написала Діган на краудфандинговому сайті Go Fund Me. Зібрані кошти родина використає на лікування Домініка та переїзд з району, де з хлопчика знущаються сусіди протягом року.

«Домінік ледве може говорити, бо опух, але він сказав матері: будь ласка, я не хочу повертатися додому», – читаємо в описі Go Fund Me.

Вчора на сайті з’явилося оновлення, в якому Діган пише, що хлопець почувається краще. Попри набряк, він навіть встиг з’їсти трохи супу-пюре через соломинку. «Він просто хотів покататися на велосипеді, пограти в баскетбол і порибалити. А тепер він повинен лежати в ліжку кілька МІСЯЦІВ (…). Продовжуйте передавати його історію далі, щоб це НІКОЛИ не трапилося з жодною дитиною і щоб ми могли знайти в цій справі справедливість».

Батьки шестирічної дитини в інтерв’ю місцевому телебаченню розповіли, що, на щастя, операція не знадобилася, але Домінік ще тиждень проведе в лікарні. Вони також висловили позитивне здивування та подяку за величезну підтримку з боку місцевої громади та великої родини. Люди допомагали різними способами.

Метою збору на сайті Go Fund Me була сума 50 тис. доларів. Зібрано набагато більше, у четвер вранці сума виплат від меценатів становила понад 270 тис. доларів.Джерело: NBC, People, TVN24
Основне джерело фото: Go Fund Me

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *