У Балтиморі підірвали рештки мосту для відбуксирування судна

13 травня у Балтиморському порту були проведені підривні роботи для руйнування залишків мосту Френсіса Скотта Кі, на які спирався контейнеровоз Dali після зіткнення з цією спорудою 26 березня. Детонація пройшла успішно, що дозволить найближчими днями відбуксирувати судно з місця інциденту.

Рятувальники вже оцінюють уламки мосту, що досі лежать на носовій частині контейнеровоза, та переконуються, що під водою немає перешкод для переміщення судна. Як зазначив генерал-лейтенант Інженерного корпусу армії США Скотт Спеллмон, процес нагадує «очищення цибулини» через складність ситуації.

Наступними кроками стануть вилучення баласту для забезпечення плавучості Dali, а потім за допомогою чотирьох буксирів контейнеровоз буде витягнутий у судноплавний канал і доставлений до найближчого причалу. Там з нього приберуть решту уламків та контейнерів, після чого проведуть тимчасовий ремонт.

В адміністрації Балтиморського порту сподіваються відновити повноцінну роботу основного судноплавного каналу до кінця травня. Наразі функціонують чотири тимчасові канали, проте їх пропускної спроможності недостатньо для повноцінної діяльності порту.

Нагадаємо, вночі 26 березня міст Френсіса Скотта Кі обвалився після зіткнення з однією з його опор контейнеровоза Dali під управлінням компанії Synergy, яка виступала фрахтувальником судна від Maersk. Інцидент повністю паралізував роботу Балтиморського порту.

Джерело: cfts.org.ua

Читати також:

Знайдено тіло останньої жертви трагедії у Балтіморі

Світлини: cfts, мережа X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *