У Балтіморі знайдено тіло четвертої жертви на місці падіння моста

Пошуково-рятувальні роботи на місці падіння моста Френсіс Скотт Кей у Балтиморі тривають. Рятувальники виявили четверте тіло всередині затонулого транспортного засобу.

Особу четвертої жертви не називають на прохання родини. Рятувальники знайшли одну з будівельних машин, що перебувала у річці Патапско, і всередині неї було знайдено тіло працівника.

Трагедія сталася вранці 26 березня, коли вантажне судно Dali врізалося в міст, через що у річку впало вісім будівельників, які ремонтували вибоїни на мосту. Двох з них вдалося врятувати, четверо загинули, а двоє досі вважаються зниклими безвісти.

Співчуття родинам загиблих

Губернатор Мериленду Вес Мур заявив, що «Мериленд продовжує молитися за родини та близьких, яких зачепила ця трагедія. Наші думки, наші серця та наша підтримка разом з жертвами цього інциденту та їх рідними».

Раніше було знайдено тіла 35-річного Майнора Ясіра Суасо-Сандоваля, 35-річного Алехандро Ернандеса Фуентеса та 26-річного Дорліана Кастільйо Кабрери.

Підйом уламків моста

Багатотонні фрагменти моста Френсіс Скотт Кей поступово вивозяться з річки до Спарроус-Пойнт для подальшої утилізації. Найбільшу частину, що важить понад 400 тонн, було піднято за допомогою величезного крана Chesapeake 1000.

«Це наш майданчик для переробки, куди все витягнуте з річки доставляється баржами та кранами, — пояснив Джеймс Гаркнесс, головний інженер Управління з транспорту Мериленду. — Коли вчора їх сюди привезли, довелось розрізати надвоє, бо висота сягала 27 метрів».

Зварювальники розрізають ці величезні шматки на менші фрагменти, використовуючи гідравлічні ножиці. Усі зусилля спрямовані на переробку сталі.

Розслідування причин

Закон вимагає, щоб кожне велике судно, включно з Dali, мало визначеного відповідального у разі виникнення катастрофи. У цьому випадку таким відповідальним було призначено компанію Resolve Marine.

«Як тільки це сталося, ми були негайно залучені та прибули на місце за лічені години», — розповів генеральний директор Resolve Marine Джозеф Фаррелл.

За його словами, коли міст впав на Dali, це «досить сильно пошкодило ніс судна». Наразі команда Resolve Marine намагається відновити роботу носового кермового пристрою, щоб полегшити маневрування корабля після вивантаження контейнерів.

Крім того, місто Балтимор подало судовий позов проти власників судна, оператора, виробника та інших причетних сторін, аби компенсувати збитки для міста та родин загиблих.

Пошуки зниклих та розчищення уламків

Водолази щодня занурюються у забруднені води Патапско, де багато уламків, арматури та бетону. Це вкрай небезпечно, тому вони діють вкрай обережно і повільно.

«Ми усвідомлюємо, що досі є зниклі особи, яких ми ще не знайшли, — сказала Робін Бьянчі з компанії DonJon Marine. — Ми робимо все можливе, щоб повернути їх сім’ям».

Крім того, розвантаження вантажів з інших суден, які не змогли пройти до порту Балтимор через блокування фарватеру, відбувається на терміналі TradePoint Atlantic. Це допомагає зберегти робочі місця в місті.

«Ми вдячні, що можемо допомогти з перенаправленим вантажем, оскільки це означає, що він залишиться в Балтиморі, а не піде в інші порти назавжди», — зазначила Крістін Кінг з TradePoint Atlantic.

Отже, рятувальні роботи, розслідування причин та судові позови тривають після трагедії на мості Френсіс Скотт Кей у Балтиморі. Місто намагається притягнути до відповідальності усіх, хто може бути причетним до цієї катастрофи.

Джерело: CBS News

Читати також:

Трагедія в Балтіморі: Байден пообіцяв підтримку та розслідування обвалу мосту

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *