У Білому домі відзначили Місяць гордості ЛГБТК+

Цієї середи у Білому домі відбулося святкування на честь Місяця гордості ЛГБТК+, який традиційно проходить у США  щорічно в червні. Ця подія покликана привернути увагу до руху за права ЛГБТК+ спільноти та сприяти їхній видимості у суспільстві.

Перша леді США Джилл Байден виступила перед гостями, які зібралися на Південній галявині Білого дому, прикрашеній кольорами веселки. У своєму зверненні вона наголосила на важливості рівності та прогресі, досягнутому за останні роки:

«Наші перемоги живуть у маленьких моментах. Моментах, які ще десять років тому важко було уявити. Можливість без страху йти вулицею. Колеги, які використовують обрані вами ім’я та займенники. Діти з двома матерями чи двома батьками на дитячому майданчику».

Джилл Байден завершила свою промову словами підтримки: «Ви ніколи не самотні. Я вас люблю. Ваш президент вас любить. Дякую. І щасливого прайду».

У заході також взяла участь донька першої леді — Ешлі Байден, відома активістка, філантропка та дизайнерка, яка виступає за соціальну справедливість.

Ця подія є частиною ширших зусиль адміністрації Байдена щодо підтримки прав ЛГБТК+ спільноти. Варто зазначити, що в Україні питання прав ЛГБТК+ осіб також набуває все більшої актуальності, особливо в контексті євроінтеграційних процесів та реформування законодавства відповідно до європейських стандартів.

Святкування Місяця гордості у Білому домі демонструє важливість визнання та поваги до різноманіття у суспільстві, що є ключовим аспектом демократичних цінностей.

Джерело: VOA

Читати також:

В Мериленді дітям пропонують читати книги про ЛГБТ

Губернатор Каліфорнії підписав законопроєкти про ще більшу підтримку штатом ЛГБТК+ спільноти

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *