У Білому домі заявили, що Ллойду Остіну може знадобитися додаткове лікування в клініці

Координатор Ради національної безпеки США зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі заявив у неділю, що, на думку лікарів, міністру оборони Ллойду Остіну може знадобитися додаткове перебування в клініці.

«Ми подивимося, коли його можна буде виписати, але, очевидно, вони вважають, що йому може знадобитися додаткове лікування… частиною якого є фізіотерапія», — сказав Кірбі телеканалу CBS.

За словами Кірбі, між президентом Джо Байденом та Ллойдом Остіном «підтримується регулярний зв’язок». Нагадаємо, що 70-річний Остін був направлений до Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда у Мериленді 22 грудня для лікування раку простати. 1 січня через ускладнення він повернувся до клініки та з того часу перебуває там.

У Пентагоні в суботу повідомили, що стан Остіна задовільний, проте поки не озвучують конкретну дату його виписки. Президент Байден висловив у п’ятницю довіру до Остіна, попри критику окремих законодавців за те, що міністр оборони спочатку не повідомив про свою госпіталізацію.

Зазначимо, Білий дім не виключає, що для повного одужання Ллойду Остіну знадобиться додатковий час для лікування у військовому госпіталі. Зокрема йдеться про фізіотерапію та реабілітацію. Проте Остін лишається на зв’язку з президентом Байденом і його стан стабільний та задовільний. Тож питання виписки голови Пентагону вирішуватиметься в міру одужання, у тісній співпраці з лікарями, які стежать за його станом.

Читати також:

У міністра оборони США Остіна виявили рак простати

Глава Пентагону Остін провів у лікарні кілька днів

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *