У Флориді пасажир без досвіду польотів посадив літак (+ Аудіо)

Пілот знепритомнів, а пасажир не розгубився.

В американському штаті Флориді один із пасажирів легкого одномоторного літака Cessna 208, який раніше не мав досвіду керування авіатранспортом, успішно посадив повітряне судно після того, як пілот знепритомнів”, — повідомляє CNN.


З переговорів із приватним літаком:

Пасажир: — У мене серйозна ситуація. Мій пілот вирубався, а я не уявляю, як керувати літаком.

Диспетчер: – Яка у вас позиція?

Пасажир: – Без поняття. Попереду бачимо узбережжя Флориди, але я без поняття.

Як повідомляє телеканал, диспетчер дивився на зображення панелі приладів і підказував керованому судном пасажиру що той має робити.

Протягом чотирьох хвилин пасажир знижував літак доти, доки диспетчери не виявили його на радарах над узбережжям міста Бока-Ратон. Після цього зв’язок із судном передали співробітникам аеропорту Палм Біч, які розпочали інструктаж із посадки. Ще за кілька хвилин літак плавно сів на одній зі злітно-посадкових смуг.

Один із професійних пілотів, якому довелося чекати черги на посадку через екстрену ситуацію, похвалив пасажира приватного літака: «Те, що людина з нульовим досвідом керувала та успішно приземлила судно — просто неймовірно. Пам’ятаю, коли я тільки починав вчитися пілотуванню, постійно потів і бліднув від жаху”.

Наразі Федеральне управління цивільної авіації США розслідує інцидент.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *