Последние новости
У Каліфорнії учасник лотереї Powerball виграв понад мільярд доларів

У штаті Каліфорнія у США учасник лотереї Powerball виграв понад $1 млрд. Про це 20 липня повідомляється на сайті лотереї.

Виграш став третім за величиною за час існування лотереї та шостим за всю історію США. У 2022 році переможець Powerball виграв 2,04 мільярда доларів, у 2016-му виграний джекпот Powerball становив 1,586 мільярда доларів. При цьому в штаті було куплено лише один квиток, він і виявився виграшним. Білет приніс своєму власнику джекпот у розмірі $1,08 млрд.

Шанси на виграш джекпоту становлять 1 до 292,2 мільйона», — повідомляє Powerball на своєму вебсайті.

Переможець зможе отримати одноразово $516,8 млн або розбити цю суму на 30 щорічних виплат. Ім’я переможця не повідомляється, проте наголошується, що він купив щасливий білет у мінімаркеті в центрі Лос-Анджелеса.

Лотерея Powerball проходить у 45 штатах США, у столичному окрузі Колумбія, у Пуерто-Рико та на Віргінських островах.

Представник Державної лотереї Каліфорнії Керолін Беккер (ліворуч) і директор Алва Джонсон виступають під час прес-конференції біля міні-ринку Лас-Пальмітас у центрі Лос-Анджелеса в четвер, 20 липня 2023 р., де було продано виграшний квиток на джекпот Powerball на суму 1,08 мільярда доларів. (AP Photo/Marcio Jose Sanchez)

Місяць тому, у червні пенсіонер із Нью-Йорка 71-річний Джонні Тейлор зірвав джекпот на суму 476 млн доларів у лотереї Mega Millions. Цей виграш став найбільшим із 2002 року. Як пише видання, Тейлор вже перевів у готівку свій виграш — після сплати податків пенсіонер отримав 157 млн доларів чистими на руки. Чоловік як і щасливчик описаний вище також придбав квиток у мінімаркеті. На виграні гроші пенсіонер придбав будинок та машину. Частину коштів він передав церкві.


Американці люблять купувати лотерейні білети. У середньому американець витрачає близько $200 на рік на покупку лотерейних білетів, хоча мешканці деяких штатів віддають значно більше. Згідно з дослідженням LendEDU, у середньому житель Массачусетсу щорічно витрачає $735 на лотерейні білети, тоді як у Делавері чи Нью-Йорку витрати наближаються до $400 на рік або $33 на місяць.

За результатами опитувань, американці по-різному зреагували б на виграш багатомільйонного джек-поту:

  • 74,8% опитаних забрали всю суму відразу, 25,2% розбили б суму на кілька щорічних виплат;
  • 43,4% респондентів відразу б заявили про виграш, 56,6% почекали деякий час перед оголошенням виграшу;
  • 80,1% опитаних проконсультувалися б про варіанти інвестування грошей з адвокатом/бухгалтером/фінансовим консультантом, 19,9% самі вирішили б долю виграшу;
  • 90,7% американців у разі виграшу воліли б залишитися анонімними, 9,3% публічно оголосили про виграш;
  • 48,1% опитаних у разі перемоги залишили б роботу; 51,9% продовжили б працювати.
  • 63,6% найняли б для управління грошима фінансового консультанта, 36,2% керували фінансами самостійно.


Читати також:

Американський фермер знайшов на кукурудзяному полі скарб часів Громадянської війни (+Відео)

Житель Каліфорнії знайшов схованку тестя з 1 млн монет

Пенсіонерка зі США виграла в лотерею понад 750 мільйонів доларів

Чоловік у Кентуккі зупинився на заправці та виграв мільйон доларів (+ФОТО)


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *