Последние новости
У Каліфорнії видра вкрала у чоловіка дошку для серфінгу та потрапила на відео

У США видра вкрала у чоловіка дошку для серфінгу та спробувала на ній спливти: курйозний момент потрапив на відео.

Морська видра в американському штаті Каліфорнія вкрала у чоловіка, що плавав поблизу, дошку для серфінгу і спробувала на ній спливти. Те, що сталося, потрапило на відео, яке опублікував канал KSBW.

На знятих очевидцем кадрах видно, як видра окуповує серфборд, тоді як його власник спокійно плаває неподалік. Тварина забирається на дошку і швидко відпливає на ній геть, а чоловік кидається в погоню. Підпливши до дошки, серфер починає бризкатися водою. Якоїсь миті звірятко зістрибує з дошки, але потім знову хапається за серфборд. Результат бою залишився невідомим.

Як  пише газета «Нью-Йорк таймс», ці «злочини» тривають уже кілька років у районі Санта-Крус. Останнім часом напади видри стали особливо агресивними та змусили місцевих чиновників реагувати.

«У зв’язку ризиком для громадської безпеки команда Департаменту захисту морського життя та океанаріуму затоки Монтерей, навчена вилову каланів і поводженню з ними змушена зловити самку і переселити її», — повідомив представник відомства.

Видра, яка влаштувала переполох серед серферів, відома місцевим екологам як Видра 841. Ця п’ятирічна самка виросла в неволі, але зоологи «виховували» її так, щоб не привчати до людей, і потім випустили на волю.

«Після одного року безпроблемного перебування в дикій природі ми почали отримувати повідомлення про її взаємодію з серферами, каякерами та веслярами на байдарках. Ми не знаємо, чому це почалося», — зізналася менеджер програми з морських видр океанаріума Монтерей Джесіка Фуджі.

Видра 841 вперше була поміченою на плавзасобі в Санта-Крус у 2021 році. Спочатку така поведінка була рідкісною, але згодом тваринка стала агресивнішою. Минулими вихідними вона тричі відбирала у спортсменів дошки для серфінгу.

У понеділок 40-річний серфінгіст Джун Лі зазнав досить агресивного нападу Видри 841. Вона піднялася на дошку, змусивши господаря кинути плавзасіб і спостерігати, як тварина почала відгризати від дошки шматки своїми потужними щелепами.

«Я спробував прогнати її, перевернувши дошку та відштовхнувши її, але з якоїсь причини вона була настільки зациклена на моїй дошці для серфінгу, що безперервно продовжувала атакувати», — сказав він.

Такі ситуації є надзвичайно небезпечними, каже Джина Бентал, директор та старший науковий співробітник організації Sea Otter Savvy, яка працює над відповідальним спостереження за дикою природою.

«У видр гострі зуби та досить сильні щелепи, щоб роздавити молюсків», — зазначила вона.

Якщо владі вдасться зловити 841, вона повернеться до океанаріума затоки Монтерей, перш ніж її переведуть в інший акваріум, де вона проживе свої дні. Було зроблено кілька спроб зловити її, але жодна з них не мала успіху.

«Вона досить талановито вислизала від нас», — сказали зоологи.

Каліфорнійські морські видри — це вид, що зникає, мешкає лише вздовж центрального узбережжя Каліфорнії. Сьогодні залишилося близько 3 тисяч особин, багато з яких мешкають у місцях, які часто відвідують каякери, серфери та веслярі на байдарках.

Попри таке тісне сусідство, взаємодія між каланом та людиною залишається рідкістю. У тварин є вроджений страх перед людьми, і вони зазвичай роблять все можливе, щоб уникнути зустрічі. За словами еколога з Каліфорнійського університету в Санта-Круз Тіма Тінкера, морська видра, що наближається до людини, «ненормальна».

Читати також:

Варто відвідати: 10 найдивовижніших національних парків США

За час пандемії людство виробило близько 8 мільйонів тонн пластикових відходів

У США ведмідь пробрався до супермаркету (+Відео)

Турист у штаті Вайомінг ризикнув життям заради селфі з ведмедем

У Вайомінгу студенти дивом залишилися живі після бійки з ведмедем гризлі

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У Каліфорнії видра вкрала у чоловіка дошку для серфінгу та потрапила на відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *