У каліфорнійському місті Пасадена 134-й раз пройшов щорічний Парад троянд

У місті Пасадена (Каліфорнія) пройшов барвистий Парад троянд. Подивитися шоу зібралися сотні тисяч людей.

У каліфорнійському місті Пасадена сотні тисяч людей зібралися на вулицях, щоб подивитись барвисте шоу, одне з найграндіозніших новорічних вистав – Парад троянд», — передає VoA.

Дійство стало уже 134-м по рахунку. У ході брали участь понад 20 оркестрів з усього світу. Свято заведено вважати одним із найграндіозніших урочистостей у США у Новий рік. Готуються до нього наперед, за кілька місяців. Традиція проводити парад троянд зародилася 1890 року. Карнавальна хода починається вранці на Елліс-стріт. Під музику вулицями рухаються величезні платформи, оздоблені квітами.

Багато хто переїхав до Пасадени через парад троянд, і сьогодні місцеві жителі неймовірно пишаються парадом. Робота над ним вирує протягом усього року. Учасники починають будувати платформи у квітні, у червні-липні роблять тест-драйви. В останній тиждень грудня волонтери працюють із ранку до вечора, прикрашаючи платформи квітами.

Цього року учасникам запропонували тему «Відлуння успіху», що багатьом символізує життя після пандемії. Саме в цьому ключі було оформлено 40 пересувних платформ, які повільно проїжджали повз численних глядачів.

Ну і який же парад без виступу танцюристів та музикантів, які також намагалися здивувати публіку своїми імпровізаціями. Загалом вийшла видовищна та динамічна хода.

Парад троянд слідує звичним маршрутом у вісім кілометрів центром Пасадени. Процесія величних платформ у супроводі духових оркестрів та вершників дефілює бульваром Орандж-Гроув до бульвару Колорадо, де знаходяться основні глядацькі трибуни. Ціна місць на них починається від 54 доларів. Паралельно з Парадом троянд на посаденському стадіоні Роуз Боул проходить змагання зі студентського американського футболу Rose Bowl Game. З нього традиційно починається серія ігор Bowl Game, порівнянна за важливістю із Суперкубком.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *