У Клівленді під час ремонту будинку чоловік знайшов дві валізи з грошима (+Фото)

Щасливий американець одразу ж сплатив іпотеку за придбаний будинок. Сімейна пара з Клівленда (США, штат Огайо) придбала старий будинок і за кілька років глава сімейства почав його ремонтувати.

Обірвавши стелю у підвалі, чоловік знайшов дві валізи з грошима на загальну суму 45 000 доларів, — повідомляє видання Dailymail.

Після того, як стеля була демонтована, американець помітив заховану зелену валізу за однією з дерев’яних панелей.

«Я виніс валізу на вулицю і покликав дружину. Розумів, що в ній є щось не важке, можливо натрапив на колекцію спортивних карт або інших предметів колекціонування. Відкривши валізу, ми побачили старий випуск газети Cleveland Plain Dealer від 25 березня 1951 року та три рулони вощеного паперу з купами доларів, випущених у 1928-1934 роках. Ми були приголомшені, коли відкрили пакети то зрозуміли, що в них загалом заховано 23 000 доларів», — поділився власник знахідки.

Чоловік спустився в підвал і виявив ще одну валізу з грошима. Загалом пара знайшла 45 000 доларів у старій стелі підвалу. Чоловік і дружина вирішили сплатити цими грошима іпотеку за цей будинок.

Кожна валіза містила три пакунки, загорнуті в вощений папір, і була вистелена старим номером газети Cleveland Plain Dealer від 25 березня 1951 року. 


Усі банкноти були 1928-1934 років випуску. 

Чоловік на радощах поділився фотографіями знахідки в соціальній мережі.

Фото: Imgur / branik12)  

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У Клівленді під час ремонту будинку чоловік знайшов дві валізи з грошима (+Фото)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *