Последние новости
У Колорадо прийматимуть криптовалюти для сплати податків

Отримані криптоактиви конвертуватимуться в долари США.

Губернатор штату Колорадо Джаред Поліс повідомив, що місцеві жителі зможуть сплачувати податки у BTC та ETH вже з середини цього року.

В інтерв’ю з виданням CNBC Джаред Поліс (Jared Polis) повідомив, що в майбутньому адміністрація може дозволити використання криптовалют для всіх платежів, що здійснюються в штаті, наприклад, для отримання мисливської ліцензії або сплати держмита за видачу посвідчення водія. Губернатор зазначив, що ця ініціатива обговорюватиметься з державними органами штату найближчим часом.

Поліс пояснив, що використання біткоїну або ефіру для сплати податків зовсім не означає їхню легалізацію. Враховуючи, що криптоактиви схильні до сильних коливань курсу, влада не зберігатиме їх протягом тривалого періоду.

Джаред Поліс вважається давнім прихильником криптовалют. Раніше він приймав пожертвування в біткоїнах для реалізації своєї політичної кампанії з перетворення Колорадо на інноваційний центр блокчейну. Минулого року Поліс схвалив використання блокчейну для зберігання документації про водні ресурси штату.

Раніше, губернатор Флориди Рон Десантіс надав бізнесу можливість використовувати криптовалюти для сплати державних мит.

Крім Флориди та Колорадо мер Маямі Френсіс Суарес заявив про намір дозволити державним службовцям отримувати зарплату в біткоїні.

Світлина: ілюстраційне стокове фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *