У Конгресі США заборонили користуватися TikTok

У Палаті представників Конгресу США заборонили використовувати соціальну мережу TikTok на своїх мобільних пристроях.

Про це повідомляє WIONews.

Як зазначається, Конгрес США все більш скептично ставиться до TikTok та його китайського власника ByteDance через їхні зв’язки з Комуністичною партією Китаю та повідомленням про те, що китайські офіційні особи можуть отримати доступ до даних громадян США. Тому Конгрес заборонив встановлення додатків на урядових пристроях у зведеному законопроєкті про витрати.

У матеріалі йдеться, що Конгрес США у 2022 році ухвалив кілька важливих законодавчих актів, які вплинули на технологічну галузь.

Серед них, як пише видання, і закон про чіпи, який надасть виробникам десятки мільярдів доларів для будівництва заводів із виробництва напівпровідників у США. Таким чином Вашингтон хоче стати менш залежним від Пекіна щодо комп’ютерних чипів.

Повідомляється, що цей законопроєкт спонукав кілька напівпровідникових компаній розпочати будівництво нових заводів в Аризоні, Нью-Йорку та Огайо.

TikTok — сервіс для створення та перегляду коротких відео, що належить пекінській компанії ByteDance.

Раніше голова Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Вільям Бернс назвав TikTok загрозою національній безпеці США.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “У Конгресі США заборонили користуватися TikTok

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *