У Лос-Анджелесі на поліціянта напав рій бджіл (+Відео)

Сотні бджіл заполонили район Енсіно в Лос-Анджелесі, внаслідок чого двоє людей, включаючи поліціянта, опинилися в лікарні швидкої допомоги.

Про це повідомив телеканал CBS News 16 травня.

Поліціянт йшов до машини, намагаючись струсити бджіл з голови й обличчя, зрештою спіткнувся і впав на асфальт, ударившись головою. Інший постраждалий отримав «десятки бджолиних укусів».

Пізніше на місце прибули рятувальники, які забрали потерпілого та ще одного місцевого жителя на швидкій. На місце також викликали дезінсекторів, які виявили вулик на стіні одного з будинків та знищили комах.

«Там немов хмара із сотень бджіл», — сказав Ізак Харразі з місцевої компанії з видалення бджіл All Valley Honey & Bee.

За інформацією New York Post, поліція оточила район і попросила мешканців залишатися у приміщенні із зачиненими дверима та вікнами. Комахи могли прибути з великого вулика у будинку по сусідству, де проходив ремонт.

Експерт із бджільництва сказав, що робітники, які чинили будинок, могли підійти надто близько до вулика, що роздратувало сотні, а можливо, і тисячі бджіл.

Читати також:

У США збираються вакцинувати медоносних бджілСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *