У McDonald’s випадково видали клієнту $5 тис. разом із їжею

Американець Джозая Варгас разом із їжею з McDonald’s випадково отримав пакет із $5 тис. готівкою, які співробітник фаст-фуд мережі поклав туди помилково.

Відео Варгас виклав у своєму TikTok-акаунті.

За словами Варгаса, він замовив у McDonald’s Sausage McMuffin. Разом із замовленням співробітник помилково видав йому пакет, де виявилися готівкові купюри. Сидячи на стоянці біля McDonald’s, Варгас виявив, що там було $5 тис.

«Я пішов у McDonald’s, і вони вручили мені мій Sausage McMuffin та цей пакет. І тепер я маю повернути це, тому що я, напевно, хороша людина. Навіщо ставити мене в таке становище? Мені дуже потрібні ці гроші», — поділився він своїми переживаннями із підписниками.

Після цього користувач TikTok повернувся до ресторану і підійшов до співробітників із сумкою, жартома запитуючи, чи не займаються вони відмиванням грошей. Варгас повернув усю готівку працівникам McDonald’s. Команда, яка працювала того дня, дуже зраділа цьому. На відеозаписі чути слова однієї зі співробітниць, що вона хоче обійняти Варгаса та сфотографуватися з ним.

На знак подяки працівники McDonald’s пообіцяли йому, що протягом місяця він зможе безплатно робити замовлення в мережі швидкого харчування, а також вручили $200.

«Робіть добро, люди. Поверніть $5 тис. та отримайте $200 та безплатну їжу в McDonald’s на місяць. Хороша угода», – посміявся Джозая Варгас. Ролик у TikTok набрав майже 500 тис. лайків та 2,3 млн переглядів.

Однак наступного дня Варгас зняв ще одне відео, де розповів, що йому довелося заплатити за два McChickens та Sprite у тому ж закладі. Працівники McDonald’s сказали, що уявлення не мають, хто він такий, але записали його ім’я та номер. Джозая Варгас стверджував, що «не надто переживає з цього приводу».

Сестра Варгаса Хедді Кінум запустила краудфандинг на порталі GoFundMe, щоб зібрати йому $5 тис. Станом на середу, 25 січня, американець вже отримав 53 пожертвування на загальну суму $1 550.

«Він зробив правильно, повернувши гроші. Він урятував співробітників від звільнення, а McDonald’s – від нестачі
коштів. Об’єднаймось і зберемо йому гроші, він це заслужив! Варгас – один із найчесніших і найпрацьовитіших людей, яких я знаю», – йдеться в описі ініціативи.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *