У Нью-Йорку 2022 рік зможуть відсвяткувати тільки вакциновані

Напередодні Нового року, Таймс-сквер у Нью-Йорку буде відкрито для натовпу, сотні тисяч осіб матимуть змогу відвідати найбільше в США святкування завершення року. Однак, зустрічати 2022 рік на Таймс-сквер дозволять тільки вакцинованим.

Про це оголосила на днях влада Нью-Йорка.

«Ми будемо раді всім сотням тисяч відвідувачів, але кожен один повинен бути вакцинованим», — заявив мер міста Білл де Блазіо, передає CNBC.

Де Блазіо відзначив, що ті особи, які не можуть пройти вакцинацію через проблеми зі здоров’ям повинні показати негативний тест на COVID-19, зроблений протягом 72 годин до початку заходу. Також обов’язковим є носіння масок.


Діти до 5 років зможуть прийти на свято тільки у супроводі вакцинованого дорослого.


На Таймс-сквер розіб’ють контрольно-пропускні пункти для поліції Нью-Йорка та інших співробітників з метою перевірки необхідної документації. Більш детальна інформація буде оприлюднена найближчими днями, повідомили чиновники міста.

Демократ, мер міста Білл де Блазіо прогнозує цьогорічне святкування Нового року як святкування століття — «грандіозне свято, яке надихне не лише Нью-Йорк, а й країни всього світу».


Для невакцинованих буде доступною трансляція


Всі урочистості в переддень Нового року, як і минулого року, транслюватимуться в прямому ефірі на телебаченні та в режимі онлайн.

Минулої суботи Таймс-сквер відвідали понад 270 тисяч осіб”, — говорить Том Харріс, президент Times Square Alliance. Він зазначив, що Бродвей уже прийняв більше мільйона відвідувачів після того, як лише два місяці тому повністю відчинив свої двері для щеплених осіб.

“Туристи повернулися. І ми раді співпрацювати з владою міста, щоб безпечно вітати усіх охочих на Таймс-сквер напередодні Нового року”, — сказав Харріс про постійну співпрацю з адміністрацією де Блазіо. “Наш успіх значною мірою пов’язаний з тим, що люди вакциновані та відчувають впевненість в тому, що можуть безпечно повернутися до звичного ритму життя”.


Світлина: Associated Press, люди зустрічають Новий 2020 рік на Таймс-сквер у Нью-Йорку під феєрверком з конфеті.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *