У Нью-Йорку пожежа в будівлі поліції знищила докази, зібрані за 30 років: 8 людей постраждали

У районі Брукліна (Нью-Йорк) масштабна пожежа на складі поліції знищила докази, зібрані за 30 років.

За даними CBS News, 8 людей постраждали, а рятувальники вже другу добу намагаються загасити вогонь. Постраждали під час займання троє пожежників, троє поліціянтів та двоє місцевих жителів.

Полум’я спалахнуло у вівторок о 10:30 ранку (за місцевим часом). Причини виникнення пожежі невідомі, для її гасіння залучено 150 співробітників рятувальних служб.

За даними влади, 8 осіб отримали легкі травми, серед них – троє пожежників, троє співробітників швидкої допомоги та двоє цивільних осіб. За інформацією поліціянтів, полум’я горітиме ще кілька днів, хоча вогонь гасять три пожежні катери, безпілотники та близько 150 пожежників, троє з них отримали опіки. У будівлі знаходиться велика кількість горючих речовин, тому вона будь-якої миті може обвалитися, — розповів начальник відділу пожежного управління Нью-Йорка Джон Ходжинс.

За його словами, на складі зберігалися зразки ДНК, електровелосипеди та навіть кілька раритетних машин. Причини пожежі поки що не називаються.

У закладі зберігалися важливі докази, деякі з них датовані трьома десятиліттями. Зазначається, що згоріли всі матеріали. До них входили зразки ДНК, конфісковані автомобілі та інші докази злочинів.

У відділі пожежного управління міста прогнозують, що пожежа триватиме ще кілька днів, після чого вдасться встановити масштаби руйнувань. Сама будівля, за словами пожежників, зроблена з металевих конструкцій і є неміцною.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *