У Нью-Мексико понад 40 тисяч гектарів лісу охоплено вогнем

Велика пожежа загрожує сотням будинків у американському штаті Нью-Мексико. Полум’я вже знищило близько 300 будівель та злилося з іншою лісовою пожежею.

Про це пише видання The Guardian.

Станом за зараз локалізовано лише третину загоряння. Стихія вже поширилась на території понад 40 тисяч гектарів. З вогнем борються понад тисячу рятувальників. Зараз у всій Америці зареєстровано кілька десятків великих вогнищ, переважно у південній частині країни.

Пожежами охоплені території на північ від Флагстаффа, штат Аризона, від північного сходу Нью-Мексико до Колорадо та західного Канзасу. Метеорологи кажуть, що пожежі в травні є ознакою того, що на нас чекають влітку аномально пекельні дні.

“За даними Національного міжвідомчого протипожежного центру (NIFC), з початку цього року по всій країні вже згоріло понад мільйон акрів, що вдвічі більше минулого року. Дані агентства також свідчать, що цього року спалахнуло найбільше пожеж”, — каже Грег Гарффін, кліматолог з Університету Аризони.

Пожежі не припиняться, в 90% американського заходу страшні засухи, і багатьом районам відчайдушно не вистачає зимових дощів. Загрози масштабних пожеж також зберігаються далі на захід, у центрі Орегону та північній Каліфорнії.

Світлина: відкриті джерела

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У Нью-Мексико понад 40 тисяч гектарів лісу охоплено вогнем

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *