Последние новости
У першої леді Джилл Байден видалили онкологічні утворення

Хірурги видалили онкологічну пухлину над правим оком першої леді Джилл Байден та ще одну у неї на грудях.

Крім того, лікарі досліджують третю пухлину на лівому оці.

Про це передає Associated Press з посиланням на заяву лікаря президента Кевіна О’Коннора.

Лікар президента Джо Байдена доктор Кевін О’Коннор повідомив, що дослідження показали, що утворення над правим оком Джилл Байден і на її грудях є базальноклітинними карциномами.

Пухлина на лівому оці першої леді була «повністю висічена, з краями, і спрямована на стандартне мікроскопічне дослідження», — повідомив О’Коннор.

Базальноклітинна карцинома є виліковною формою раку шкіри. Це повільно прогресуючий рак, який зазвичай обмежується поверхнею шкіри, рідко викликає серйозні ускладнення чи загрожує життю. Лікарі майже завжди можуть повністю видалити його за допомогою неглибокого висічення.

Байдени провели день у Національному військово-медичному центрі Уолтера Ріда під Вашингтоном, де 71-річна перша леді пройшла планову амбулаторну процедуру, відому як операцію за методом Мооса (тобто з використанням мікроскопа) за методом, розробленим у 1930-х роках Фредеріком Моосом. У ході операції за методом Мооса хірург послідовно видаляє шари шкіри доти, доки не виявляє жодних слідів пухлини. Зазвичай пацієнт може вирушити додому того ж дня.

Президентське подружжя прибуло з Білого дому на гелікоптері близько 8 ранку. Операцію провели 11 січня у медичному центрі імені Уолтера Ріда у штаті Мериленд.

Щороку рак шкіри діагностується у 3,6 млн американців, це найпоширеніша форма онкологічних захворювань. Якщо такі пухлини виявляються вчасно, вони піддаються лікуванню і завдають лише мінімальну шкоду.

Президент Джо Байден супроводжував свою дружину у лікарні.

У минулому у самого Байдена було видалено кілька злоякісних утворень на шкірі.

Зазначимо, Джилл Байден у травні 2022 року приїжджала до України. В Ужгороді вона зустрілася із першою леді України Оленою Зеленською.Світлина з відкритих джерел: instagram.com/joebiden

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “У першої леді Джилл Байден видалили онкологічні утворення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *