У Північній Кароліні тисячі людей були змушені евакуюватися через пожежу, що охопила добривний завод

Щонайменше 6000 жителів були змушені залишити свої будинки через побоювання вибуху після пожежі на заводі з виробництва добрив у місті Вінстон-Сейлем у Північній Кароліні.

Пожежа на заводі із виробництва добрив Winston Weaver Co. тривала приблизно до 4:30 ранку за східним часом”, — заявив у вівторок Патрік Граббс, керівник пожежного відділу Вінстон-Сейлема. 

Про це пише інфоресурс Nbc news.

«Ми просимо всіх триматися якомога далі від цього району», — сказав він, оскільки офіційні особи наказали жителям у радіусі 1 милі від заводу евакуюватися.

За офіційними даними, спалах відбувся у понеділок увечері. Незрозуміло, що спричинило загоряння. Станом на ранок вівторка про постраждалих не повідомляється.

«Ми боролися з вогнем дві години», — сказав Граббс, перш ніж полум’я «почало охоплювати залізничний вагон». За його словами, після того, як залізничний вагон опинився у вогні, він став вибухонебезпечним, виник ризик вибуху нітрату амонію.

Нітрат амонію являє собою хімічну сполуку, яка використовується як джерело азоту для добрив. Однак речовина також використовується для створення вибухових речовин для видобутку корисних копалин.

За словами Граббса, це змусило пожежників відступити, в роботі брало участь щонайменше 90 пожежників.

Він додав, що служби екстреного реагування ходили районом, наказуючи жителям покинути свої будинки. Граббс також повідомив, що вогнеборці оглядали місце пригоди «кожні 15-20 хвилин».

На додаток до евакуації, пожежа також змусила прилеглий університет Вейк Форест скасувати всі заняття. Учасникам навчального процесу було рекомендовано працювати та навчатися дистанційно.

На додаток до побоювань потенційного вибуху, Граббс також повідомив, що якість повітря в цьому районі незадовільна через продукти згоряння.Світлина: Пожежа на заводі добрив у Вінстон-Сейлемі, Північна Кароліна, CITY OF WINSTON-SALEM/FACEBOOK

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У Північній Кароліні тисячі людей були змушені евакуюватися через пожежу, що охопила добривний завод

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *