У Рочестері відкриють почесне українське консульство

Посольство України у США повідомило про відкриття почесного консульства у місті Рочестер, (штат Нью-Йорк). Почесним консулом став економіст, генеральний менеджер Кредитної Спілки Олег Лебедько.

«Ми робимо усе, щоб ставати ближчими та ефективнішими для українців, які проживають чи перебувають в Америці, тому сьогодні підписали угоду про створення нового Почесного консульства України, яке відкривається в одному з важливих промислових та культурних міст США, Рочестері в окрузі Монро у західній частині штату Нью-Йорк, над озером Онтаріо. Місто розташоване за 107 км від Баффало і 120 км від Сіракуз. Рочестер також є одним зі значних осередків української громади Америки», – йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці посольства від 18 грудня.


У США діють генеральні консульства у Сан-Франциско, Нью-Йорку та Чикаго (окрім, власне, консульського відділу посольства у Вашингтоні), а також почесні консульства у Новому Орлеані (штат Луїзіана), Сіетлі (штат Вашингтон), Бірмінгемі (штат Алабама), Тусоні (штат Аризона), Детройті (штат Мічиган), Клівленді (штат Кентуккі), Солт-Лейк-Сіті (штат Юта) і в Х’юстоні (штат Техас).Світлина: фейсбук сторінка Посольства України у США

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *