У Росії затримали американського військового за звинуваченням у крадіжці

У Владивостоці російські правоохоронці затримали військовослужбовця армії США за підозрою у скоєнні крадіжки. Про це повідомляє телеканал NBC News з посиланням на власні джерела.

Офіційний представник Армії США Сінтія Сміт підтвердила факт затримання американського солдата у Росії, не надаючи більше деталей через делікатність ситуації. За її словами, Державний департамент США надає затриманому необхідну консульську допомогу, а родину військового поінформовано про інцидент.

Телеканал NBC, посилаючись на свою кореспондентку Кортні Кьюб, уточнює, що затриманий солдат перед цим був дислокований на американській військовій базі в Південній Кореї та «поїхав до Росії за власною ініціативою». Обґрунтованість звинувачень у крадіжці залишається незрозумілою.

Разом з тим низка ЗМІ називає ім’я затриманого — ним нібито є 34-річний штаб-сержант Гордон Блек. За деякими даними, він мав продовжити службу на базі Форт-Кавазос у Техасі, але з невідомих причин опинився у Владивостоці, де й вчинив крадіжку в жінки, через що його заарештували.

Офіційний Вашингтон поки утримується від детальних коментарів щодо інциденту. Радник з нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі підтвердив лише обізнаність США про ситуацію. А в Держдепі нагадали про заклик до всіх американців негайно виїхати з Росії та наголосили на пріоритетності безпеки своїх громадян за кордоном.

За деякими відомостями, військовий поїхав до РФ для зустрічі з жінкою, можливо, своєю партнеркою. Поки що причини його візиту та обставини затримання залишаються нез’ясованими.

Ситуація із затриманням американського солдата в Росії додатково загострює і так напружені відносини між Вашингтоном і Москвою на тлі триваючої російської агресії проти України.

Джерело: DW

Читати також:

Американська газета The Wall Street Journal вийшла з ненаписаною статтею

Обвинувачення росіянки з американським громадянством у державній зраді за переказ 50 доларів українському фонду

Американську баскетболістку Брітні Грайнер обміняли на Віктора Бута

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *