У штаті Колорадо почалася масова евакуація через лісові пожежі

В окрузі Боулдер, штат Колорадо, США, оголошено масову евакуацію. Вогнем зруйновано близько 600 житлових будинків, а також готелі, торгові центри та підприємства.

Як повідомляє Національна метеорологічна служба, пориви вітру досягали 177 кілометрів на годину. Вони спричинили лісові пожежі», — інформує NWS Boulder.

Триває евакуація жителів кількох населених пунктів від лісових пожеж. «Будь ласка, приготуйте набір для евакуації з усіма важливими документами, ліками, якщо для вашого місця проживання буде надано наказ про евакуацію», — повідомляє відділення Національної метеорологічної служби США.

У Колорадо різко зросла небезпека пожеж через суху погоду та посилення вітру. В окрузі Боулдер відкрито кілька евакуаційних пунктів. Евакуювати передбачається більше 34 тисяч осіб.

Вже згоріли понад 500 будинків та евакуювали десятки тисяч мешканців біля одного Денвера. Радарні знімки метеослужби показали клуби диму, що протягнулися більш ніж на 70 миль.

Шериф округу Боулдер Джо Пелл назвав причиною виникнення пожеж іскри від трансформатора чи ЛЕП, що потрапили на суху траву.

Спочатку було евакуйовано місто Суперіор з населенням близько 13 тисяч осіб, потім Луїсвілл з населенням понад 18 тисяч осіб.

Губернатор штату Джаред Поліс оголосив режим надзвичайного стану та висловив надію на те, що погода зміниться та вітер вщухне. Надзвичайне становище дозволяє залучити додаткові ресурси та кошти, а також мобілізувати національну гвардію штату.

Фото: msn.com    

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *