У штаті Міссурі вогнеборці випадково помітили підлітків, які тонули (+Відео рятувальної операції)

Пожежники з Сент-Луїса, США під час рутинних навчань, які відбувалися у вівторок, 8 лютого випадково стали свідками НП — двоє підлітків тонули у замерзлому озері біля міста Крев-Кер. 

Того дня вогнеборці відпрацьовували  способи та прийоми порятунку людей, які опинилися на льоду та в крижаній воді. Наприкінці свого тренування вдалині вони помітили двох людей, які знаходяться у воді та по-справжньому тонуть. Недовго роздумуючи, рятувальники кинулися на допомогу.

Озеро Крев Кер недалеко від Сент-Луїса є частиною Missouri Route та становить 320 акрів (1,3 км).

Щоб витягти підлітків, пожежники залучили обладнання, яке використовували під час навчань хвилиною раніше. Через лічені хвилини вони добігли річки, не розгубились і поповзом наблизились до краю пройми, а далі по черзі витягли замерзлих хлопців. Як виявилося, підлітки прогулювалися по льоду, раптово поверхня під одним з них тріснула, в результаті чого обидвоє впали у крижану воду. 

Після того, як їх витягли, потерпілим надали першу допомогу та теплий одяг, одразу ж викликали швидку. Завдяки швидкій реакції вогнеборців, які були на місці з необхідною технікою, з необачними підлітками не сталося нічого небезпечного. Вони можуть розказувати знайомим про неймовірне щастя, що трапилося з ними, адже могли запросто потонути. 

Пожежники фіксували своє навчання на камеру дрону, також їм вдалося зафіксувати операцію порятунку двох молодих людей. Постраждалі гаряче дякували за свій порятунок.

Рятувальники звернулися до мешканців округу з проханням не виходити на тонкий і не постійний лід, оскільки це може бути небезпечним для життя.
Світлина: Shutterstock 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *