Последние новости
У штаті Вашингтон велика повінь: запроваджено надзвичайний стан (фото, відео)

В американському штаті Вашингтон масштабні повені. У зв’язку з негодою, губернатор Вашингтона Джей Інслі запровадив надзвичайний стан.

Про це повідомляє CNN.

Співробітники служби з надзвичайних ситуацій проводять пошуково-рятувальні операції, близько 500 людей евакуйовано. За даними Департаменту транспорту штату Вашингтон, через надмірну вологість у регіоні сталися зсуви, внаслідок чого річки вийшли з своїх берегів.


Влада рекомендує людям евакуюватися через ймовірність закриття автомагістралей, відключення електрики й переміщення сотень людей, чиї будинки вже затоплено. Понад 97 000 людей у штаті залишаються без електропостачання.


“Очікується, що прогнозований дощ зі снігом на гірських висотах призведе до загострення умов повені”, – йдеться у заяві губернатора. До рятувальних операцій залучені гелікоптери Служби берегової охорони.


В CNN повідомляють, що за останні 48 годин у штаті випало 10 сантиметрів опадів, проливні дощі не зупиняються. Рятувальники в окрузі Ватком, що вздовж кордону з Канадою, назвали негоду найбільшою повінню з 1990 року.


Світлина: mynorthwest.comNews Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *