У Сполучених Штатах дві авіакомпанії об’єднуються для створення найбільшого ультралоукостера

Генеральний директор однієї з авіакомпаній заявив, що операція зосереджена на створенні агресивного конкурента із наднизькими тарифами.

Два найбільші бюджетні авіаперевізники в США — Frontier Airlines і Spirit Airlines домовилися про злиття, внаслідок чого буде створено п’яту за величиною авіакомпанію в країні. Команди директорів обох авіакомпаній схвалили угоду.

Про це пише Frontier Airlines.

В результаті угоди на суму 6,6 млрд доларів, Frontier Airlines контролюватиме 51,5% об’єднаної авіакомпанії, а Spirit Airlines володітиме 48,5%.

Новій компанії необхідно буде визначити назву об’єднаного перевізника, призначити генерального директора та обрати місцеперебування штаб-квартири авіакомпанії.

Головою нової авіакомпанії стане Білл Франке (Bill Franke), нинішній голова Frontier та адміністратор-партнер її материнської компанії Indigo Partners. Франке говорить, що об’єднаний перевізник «створить найбільш конкурентоспроможну авіакомпанію Америки з наднизькими тарифами».

З 2006 по 2013 рік Indigo Partners володіла часткою в Spirit, а Франке був головою правління авіакомпанії, перш ніж пішов у відставку, коли Indigo продала свою частку. Незабаром після цього Indigo купила Frontier Airlines у Republic Airways за 145 млн доларів.

Після цього придбання компанія Frontier з Денвера неухильно розширювала свою маршрутну мережу, додаючи нові напрямки та додаткові рейси, часто орієнтуючись на міста, де широко представлені великі авіакомпанії, такі як Southwest Airlines.

Компанія Spirit, що базується у Мірамарі в штаті Флорида, також агресивно розширювалася в останнє десятиліття і планує продовжити цю стратегію після об’єднання з Frontier. «Ця угода зосереджена на створенні агресивного конкурента із наднизькими тарифами», — сказав генеральний директор Spirit Тед Крісті (Ted Christie) у заяві про угоду.

За даними Міністерства транспорту США, у 2013 році на Spirit and Frontier припадало 2,8% виторгу від пасажиро-миль, перевезених авіакомпаніями США. До 2019 року їхня сукупна частка на ринку майже подвоїлася до 5,4%, тоді як чотири найбільші авіакомпанії США, American Airlines, Delta Air Lines, United Airlines та Southwest Airlines, контролювали 73,9% виторгу від пасажиро-миль.

Оскільки обидва перевізники літають лише на літаках Airbus і не домінують на жодному конкретному ринку, злиття Spirit і Frontier не повинно викликати серйозних питань у регуляторів.

Перевізники очікують, що угоду офіційно буде закрито у другій половині року.

Світлина: ілюстративне фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *