У США бейсбольний м’яч з автографом Зеленського продали на аукціоні за 50 000 доларів

Багато українських діячів почали виставляти речі на благодійні аукціони аби допомогти армії. Так, у США на аукціоні було продано бейсбольний м’яч за підписом Президента України Володимира Зеленського за 50 000 доларів.

Український Президент став для багатьох символом мужності та незламності», про це повідомляє TMZ News.

«Продано! Бейсбольний м’яч за підписом Володимира Зеленського продали за 50 тис. RR Auction пишається тим, що пожертвує понад 15 000 доларів США на допомогу Україні як додаток до щедрого дару нашого відправника«, — йдеться у повідомленні.

Лот було виставлено на благодійних торгах RR Auction of Boston. Вторговані гроші будуть відправлені на допомогу українським біженцям, які втратили свої будинки через жорстоку війну, розв’язану Росією на території суверенної України.

Згідно з документами, лот був підписаний особисто Зеленським ще у 2019 році під час вересневого візиту до Нью-Йорка. Лист, що підтверджує справжність виробу, підписаний послом України в ООН Володимиром Ємченком.

Повідомляється, що м’яч був подарунком Ренді Л. Каплану, спеціалісту з урядових питань із Нью-Йорка. Каплан збирав підписані бейсбольні м’ячі Вищої ліги від світових лідерів і урядовців протягом більшої частини двох десятиліть.

За даними аукціону, на лот з підписом президента України було подано 35 заявок. Але переможець вирішив залишитися анонімним.

На додаток, аукціоніст RR Auction надасть Україні вторговані 15 тисяч доларів, а продавець Ренді Каплан пожертвує свій фінансовий внесок, проте сума наразі не розголошується. Зібрані кошти підуть на рахунки організацій, які займаються гуманітарною допомогою для України.

Раніше, продали на аукціоні за 500 000 доларів уцілілу картину зі знищеного російськими окупантами музею української художниці Марії Примаченко, назва картини «Квіти виросли біля четвертого блоку». Гроші підуть на потреби ЗСУ.

А українська співачка Джамала виставила на аукціон сукню, в якій відкривала «Євробачення 2017».



Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *