У США Forbes включив 15 представників криптоіндустрії до списку успішної молоді

Журнал Forbes включив 15 представників криптоіндустрії до щорічного списку «30 до 30», до якого входять найперспективніші та найуспішніші молоді люди з різних сфер бізнесу, медіа, спорту та культури.

Учасників щорічного списку Forbes «30 до 30» розбито на 20 категорій. На момент комплектаціїї списку, успішним молодим людям не виповнилося 30 років. Це основна вимога щодо віку.

11 із 15 персон представляють категорію «фінанси». Серед них:



* директори венчурної компанії Alameda Research Керолайн Еллісон та Сем Трабукко;

* співзасновник NFT-маркетплейсу OpenSea Алекс Аталла;

* співзасновник біткоін-біржі CoinList Брайан Туберген;

* глава DeFi-платформи Slingshot Клінтон Бембрі;

* засновник блокчейн-фірми Edge & Node Теган Клайн;

* глава потокового блокчейн-сервісу Audius Ронейл Румбур;

* співзасновник розробника ПЗ TaxBit Джастін Вудворд;

* керівник провідної компанії Fidelity Digital Assets Бен Шпігельман;

* співзасновник провайдера крипто-ETP 21 Shares Офелія Снайдер;

* співзасновник блокчейн-фірми TRM Labs Рахул Райна.

Співзасновники порталу Blockworks Майкл Іполіто і Джейсон Яновіц опинилися в категорії «медіа», а засновник проєкту PleasrDAO Емілі Янг — в категорії «мистецтво».

Цьогорічним нововведенням стала заснована «зала слави». До цього списку включили розробника CEO криптовалютної біржі FTX Сем Бенкмана-Фріда, співзасновника стартапу Stripe Патріка Коліссона, співзасновника онлайн-брокера Robinhood Влада Тєньова та співзасновника Ethereum Віталіка Бутерина.

Нагадаємо, що в попередній версії списку «30 до 30» криптовалютну індустрію представляли всього сім осіб.

Forbes 30 Under 30 (з англ. — Список 30 до 30 від Форбса) — набір списків успішної молоді з 30 осіб до 30 років, списки щорічно публікуються журналом Forbes та його регіональними версіями. У США виходять 20 списків за різними галузями, в Європі та Азії ще по 10, і один в Африці. Також Forbes проводить однойменну конференцію.

Forbes запустив проєкт 30 Under 30 у 2011 році під керівництвом журналіста Рендалла Лейна. Спочатку списків було 12, з 2012 року їх 15, з 2015 року – 20. У 2016 році вийшли європейська та азійська версії за 10 списками, у 2018 році – африканська з одним списком.

Світлина: скриншот з сайту www.forbes.com

Джерело: www.forbes.com


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *