Последние новости
У США готують вакцини від COVID-19 для немовлят віком від 6 місяців до 5 років 

У вівторок, 1 лютого компанія Pfizer попросила США дозволити надмалі дози своєї вакцини COVID-19 для дітей віком до 5 років, що потенційно відкриває шлях до вакцинації для найменших американців вже в березні цього року. 

Washington Post повідомляє, що регулюючі органи США закликають виробника ліків Pfizer подати заявку на екстрений дозвіл на двокомпонентні вакцини від COVID-19 для дітей віком від шести місяців до п’яти років.

19 мільйонів дітей до 5 років — єдина група населення країни, яка ще не має права на вакцинацію проти коронавірусу. Багато батьків наполягають на поширенні щеплень на малюків та дошкільнят, особливо у зв’язку з тим, що через варіант Омікрон до лікарні потрапила рекордна кількість дітей.

Наголошується, що перша вакцина проти ковіду для дітей цього вікового діапазону може бути доступною вже наприкінці лютого. 

Згідно з результатами досліджень, коронавірусна інфекція становить досить низький ризик для немовлят та дітей ясельного віку. При цьому попередні рішення пропонувати вакцини дітям спричинили суперечки. 

За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань США (CDC), було зареєстровано 280 смертей від COVID-19 серед дітей віком від народження до чотирьох років станом на 22 січня і це число зростає до 603 для осіб віком від 5 до 18 років.  

Повідомляється також, що в сукупності летальність від коронавірусної інфекції серед осіб віком 18 років та молодших становить близько 0,102% від загальної кількості смертей в Америці – 864 256 осіб – станом на 22 січня.

Якщо препарат насправді буде схвалений, США стануть однією з небагатьох країн світу, які почнуть щепити маленьких дітей у віці шести місяців. При цьому Куба стане єдиною іншою відомою країною, яка прищеплює дітей COVID-вакцинацію у віці двох років. 

Нагадаємо, у світі за останні десять тижнів зареєстровано більше випадків COVID-19, аніж за весь перший рік пандемії. 

«У зв’язку зі зростанням числа госпіталізацій дітей молодше п’яти років, які захворіли на COVID-19, наша спільна з FDA мета полягає в тому, щоб підготуватися до майбутніх варіантів інфекції та дати батькам можливість захистити своїх дітей від цього вірусу», — заявив глава Pfizer Альберт Бурла. 

При цьому він зазначив, що для досягнення високого рівня захисту від інфекції дітям потрібні будуть три дози вакцини.

«Якщо ми отримаємо дозвіл на застосування двох доз, батьки отримають можливість розпочати вакцинацію дітей від COVID-19, очікуючи на схвалення застосування третьої дози», — пояснив Бурла.  
Світлина: Shutterstock 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У США готують вакцини від COVID-19 для немовлят віком від 6 місяців до 5 років 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *