У США лікарня виписує новонароджених у різдвяних шкарпетках (+Відео та фото)

Понад 50 років у шпиталі Methodist Children’s Hospital (Сан-Антоніо, Техас, США) існує різдвяна традиція: новонароджених дітей відправляють додому в конвертах, зроблених у вигляді різдвяних шкарпеток.

Різдвяні шкарпетки-конверти виготовляються групою волонтерів Bluebirds, в комплекті додається шапочка для завершення образу.

За словами волонтерів, батькам традиція сподобалася, і деякі з них рік у рік використовують різдвяну шкарпетку-конверт як мішок для різдвяних подарунків дитині.

Традиція виявилася настільки зворушливою, що батьки згадують про неї й через 20 років після виписки.

Успіх незвичайного підходу до виписки новонароджених у шпиталі Methodist Children’s Hospital спонукав інші заклади подібного роду запровадити схожий звичай.

Наприклад, у шпиталі Mount Auburn (Кембридж, штат Массачусетс, США) з 2002 року укутують дітей у різдвяні шкарпетки-конверти з вітальним написом.

Щороку батьки, яким пощастило з народженням дітей у ніч напередодні католицького Різдва, отримують своїх малюків у різдвяних панчохах!

Різдвяна традиція в США існувала ще у 1930-х роках.

Вважається, що діти, які народилися на Новий рік та Різдво мають благословення згори та приносять щастя та радість своїм родинам.

Малюки, що з’явилися на світ Божий в світлий день Різдва Христового – в майбутньому люди з різними й неповторними долями, але поєднані одним великим святом.

Це так прекрасно — народитися в день, що припадає на головне релігійне свято року.

Світлина: соцмережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *