Последние новости
У США майже 1 мільйон дітей віком до 12 років вже отримали вакцину від Covid-19

До кінця цього тижня на вакцинацію записані ще 700 000 дітей. Діти отримають першу дозу вакцини Pfizer.


Близько 900 000 дітей віком від 5 до 12 років у США отримали свою першу дозу вакцини від Covid-19 протягом першого тижня, після офіційного дозволу використовувати її у цій віковій групі, повідомляє агентство NBC NEWS.


Ще приблизно 700 000 дітей записані на вакцинацію, щоб отримати першу дозу”, — сказав Джефф Зіентс, чиновник з Білого дому під час брифінгу для преси в середу, 10 листопада.


Діти, віком від 5 до 12 років можуть отримати вакцину у одній з 20000 аптек, клінік і кабінетах лікарів по всій країні. На сьогодні у США близько 28 млн дітей віком від 5 до 11 років готові отримати першу дозу вакцини Pfizer.


2 листопада офіційно схвалено застосування вакцини Pfizer для дітей 5-12 років Центрами з контролю та профілактики захворювань (CDC). Як приймалося це непросте рішення можна почитати ТУТ.


Передбачається, що вакцинація знизить передачу COVID-19 у США на 8% у період з листопада до березня 2022 року. Вакцина вводитиметься у двох дозах по 10 мкг, що становить третину від кількості, яку отримують особи, старші 12 років. Дози будуть розподілені з інтервалом у три тижні.


Значна частина дітей у США зможуть пройти повну вакцинацію вже до кінця року.


Доктор Девід Кімберлін, співдиректор відділу дитячих інфекційних захворювань в Університеті Алабами в Бірмінгемі, називає вакцинацію дітей рятівною у боротьбі США з епідемією.

В центрах контролю та профілактики захворювань заявили, що активно працюють над збором та оприлюдненням лічби вакцинованих дітей”, – сказала директор CDC доктор Рошель Валенскі під час брифінгу в середу, 10 листопада.

CDC дозволяє дітям 5-12 років отримати вакцину від Covid-19 компанії Pfizer-BioNTech. Раніше компанія Pfizer повідомляла, що її вакцина більш ніж на 90 відсотків ефективна проти симптоматичних захворювань у цій віковій групі.

У Білому домі заявили, що клініки та дитячі лікарні по всій країні почали робити щеплення дітей.

Ми дійсно розраховуємо, що вакцинація допоможе нам зменшити кількість випадків інфікування не тільки серед дітей, але й для тих, хто більш уразливий до вірусу”, – говорить Келлі Догерті, заступник уповноваженого з питань охорони здоров’я Департаменту охорони здоров’я Вермонта.

У Каліфорнії вже понад 110 000 дітей віком від 5 до 12 отримали першу дозу,” — інформує доктор Еріка Пан, епідеміолог штату Департаменту охорони здоров’я Каліфорнії.

Хоча діти не так сильно постраждали від коронавірусу, як дорослі, у них можуть розвинутися серйозні ускладнення, включаючи тривалий перебіг Covid і запальний синдром MIS-C, який вражає декілька органів. Цей синдром найчастіше зустрічається у дітей у віці від 5 до 11 років.

Протягом останніх тижнів кількість інфікування серед дітей продовжує зростати. За даними Американської академії педіатрії, кількість нових випадків Covid-19 залишається на рівні понад 100 000 щотижня протягом більш як троє місяців.

Загалом, з початку пандемії було зареєстровано майже 2 мільйони випадків захворювання на Covid серед дітей віком від 5 до 12 років.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *