Последние новости
У США офіційно заборонили імпорт енергоресурсів із Росії

Президент США Джо Байден у п’ятницю 8 квітня підписав схвалені раніше конгресом законопроєкти про заборону імпорту російських енергоносіїв, а також про призупинення торговельних відносин з РФ і Білоруссю через війну в Україні.

Про це йдеться в заяві Білого дому.

Згідно з поширеною заявою американської адміністрації, йдеться про Закон про припинення імпорту російської нафти, який законодавчо забороняє постачання енергоносіїв з РФ, а також про Закон про припинення нормальних торгових відносин з Росією та Білоруссю, націлений на подальше посилення рестрикцій у комерційній сфері.

Обидві палати американського конгресу у четвер проголосували на підтримку цих ініціатив. Перша з них, по суті, дублює указ Байдена, який на початку березня заборонив імпорт енергоносіїв з РФ та нові інвестиції в російський енергетичний сектор.

Призупинення нормальних торговельних відносин, своєю чергою, дозволяє адміністрації США встановлювати вищі мита. Цей захід діятиме до початку 2024 року.

Призупинення торговельних відносин з Росією та Білорусією

«У відповідь на агресію Росії, що триває, проти України, якій значною мірою сприяла Білорусь, США розширюють для них вимоги на наявність ліцензії, відповідно до правил регулювання експорту, на всі найменування товарів з переліку з експортного контролю», — йдеться у заяві, яку опубліковано у Федеральному реєстрі — збірнику офіційних документів уряду США.

До цього переліку, згідно з інформацією на сайті Міністерства торгівлі США, входять сотні різних найменувань продукції, зокрема серед них: ядерні речовини, установки та обладнання, хімічні речовини, добрива, електроніка та інші.


Світлина: відкриті соціальні мережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *