У США почали продавати УАЗ «Патріот»: модель користується великим успіхом

Минулого тижня в Лос-Анджелесі відбулася презентація російського позашляховика UAZ Patriot, автівку буде продавати каліфорнійська компанія Bremach, під назвою Bremach 4×4.

За інформацією World Stock Market, американці продаватимуть модель у двох виконаннях – стандартному та для екстремального бездоріжжя. Обидві машини оснащені 2,7-літровими бензиновими двигунами ZMZ Pro потужністю 149 л с. і 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач Punch Powerglide 6L50, привід — постійний задній і повний, що підключається.

Вартість стандартної версії позашляховика в США — 26 405 доларів. Компанія Bremach похвалилася, що за перші 24 години з моменту старту приймання замовлень вони набрали охочих купити машину УАЗ «Патріот» на загальну суму 3,8 мільйона доларів.На УАЗ «Патріот» вже вишикувалася черга покупців


Спочатку планувалося продавати автомобіль UAZ Patriot під назвою Taos, але від цієї ідеї відмовилися, оскільки таку модель випустила Volkswagen минулого року.

Стандартна версія позашляховика в США коштує 26 405 доларів, або близько 1,9 мільйона рублів. До слова, в Росії така модель коштує від 1,4 мільйона рублів. Bremach вже отримав 3,8 мільйона доларів за перші 24 години з моменту початку замовлень.

Точна кількість попередніх замовлень не розголошується, але відомо, що мінімальний платіж завдатку за автівку становить всього 100 доларів.

За словами представників Bremash, УАЗ «Патріот» став першим російським автомобілем, що офіційно постачається в США. Водночас імпортер стверджує, що має найкраще співвідношення ціни та якості серед середніх позашляховиків у США. На автомобіль 5 років гарантії або 100 тис. км пробігу. Для трансмісії – 10 років або 200 тис. км.

Bremach також планує збирати автомобілі в Каліфорнії з російських автокомплектів.

Перші покупці отримають свій Bremach 4×4 вже наступного року.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *