У США розпочали монтаж шостого надсекретного «стелс» бомбардувальника нового покоління

У США розпочали монтаж шостого надсекретного «стелс» бомбардувальника нового покоління B-21.

Військово-повітряні сили (ВПС) США підтвердили, що американська військово-промислова корпорація Northrop Grumman на каліфорнійському заводі в Палмдейлі  в окрузі Лос-Анджелес штату Каліфорнія розпочала будівництво шостого стратегічного бомбардувальника B-21 Raider, який вважається найкрутішим літаком у світі», — розповідає The Drive.

Зазначається, що програмне забезпечення, призначене для підтримки паливної системи літака, вже перевірено у цифровому середовищі.

Видання пише, що програма завдяки цифровізації B-21 Raider є зразковою з погляду своєї вартості та дотримання заявленого графіка виконання робіт.

Будівництво шостого літака розпочалося кілька тижнів тому. The Drive припускає, що у повітря перший льотний зразок стратегічного бомбардувальника може піднятися вже цього року.

Світлина: Northrop Grumman

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *