У США схвалили препарат під назвою Evusheld зі штучними антитілами коронавірусу

Препарат Evusheld виробляється компанією AstraZeneca. Ліки призначені для людей з ослабленим імунітетом, які не можуть зробити щеплення від коронавірусу.

Управління з контролю якості харчових продуктів і медикаментів США схвалило використання препарату “Евушельд” виробництва компанії AstraZeneca. Цей препарат запобігає серйозним симптомам COVID-19. 

Препарат слід давати людям зі слабкою імунною системою або в анамнезі серйозних побічних ефектів від вакцинації.

“Евушелд” вводять шляхом внутрішньом’язової ін’єкції лише дорослим і підліткам, які на цей момент не інфіковані варіантом коронавірусу «Омікрон» і не мали недавнього контакту з інфікованою людиною. 

Як зазначає Reuters, схвалення медикаментозного лікування, яке складається з двох моноклональних антитіл, знаменує собою значний крок для AstraZeneca, чия широко використовувана вакцина проти COVID-19 ще не була схвалена владою США. 

Минулого місяця AstraZeneca погодилася надати уряду США 700 000 доз препарату Evusheld, який, як стверджує виробник, знижує ризик будь-яких симптомів COVID-19 на 77 відсотків після закінчення курсу лікування. 

“Евушельд” — альтернатива для людей, які мали в анамнезі серйозні побічні реакції на вакцину. 
 
Reuters пояснює, що в той час, як вакцини покладаються на дію цільових антитіл і клітин для боротьби з інфекцією, Evusheld містить створені в лабораторії антитіла, призначені залишатися в організмі місяцями, щоб блокувати ріст вірусу в разі інфекції. 

Хоча вакцини наразі забезпечують найкращий захист від COVID-19, деяким людям з ослабленим імунітетом або тим, у кого в анамнезі були серйозні побічні реакції на вакцину, потрібен альтернативний варіант для запобігання симптомам захворювання”, — говорить Патриція Каваццоні, директор відділу оцінки лікарських засобів FDA. 

Мільйони людей у Сполучених Штатах та в усьому світі все ще перебувають у серйозному ризику від наслідків інфікування COVID-19, оскільки їх імунна система не генерує достатньої імунної відповіді навіть після отримання всіх рекомендованих доз вакцини. 

Я радий запропонувати своїм пацієнтам Evusheld як новий простий у застосуванні варіант, який забезпечує довготривалий захист і може допомогти їм повернутися до повсякденного життя”, — сказав Майрон Дж. Левін, професор Університету Колорадо. 

7 мільйонів людей у США мають ослаблений імунітет.  

За словами дослідників, приблизно 2 відсотки населення світу мають підвищений ризик непередбачуваної реакції на вакцини проти COVID-19. У США близько 7 мільйонів людей мають ослаблений імунітет, і Evusheld може допомогти їм ефективно боротися з коронавірусною інфекцією.


Джерело: PAP                 

Основне джерело фото: Shutterstock       

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *