У США схвалили препарат від COVID-19 для дітей віком до 12 років

У понеділок, 25 квітня Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (FDA) схвалило препарат для лікування від COVID-19 для дітей віком до 12 років.

Про це йдеться на сайті FDA.

Американський регулятор схвалив препарат Veklury, також відомий як «Ремдесивір», як перший для лікування від COVID-19 дітей віком до 12 років.

Тепер «Ремдесивір» ​​можна вводити всім дітям, включаючи новонароджених віком від 28 днів та вагою не менше 3 кілограмів, для лікування від COVID-19 легкого та середнього ступеня тяжкості з високою ймовірністю прогресування до тяжкої форми.

«Оскільки COVID-19 може викликати тяжкі захворювання у дітей, деякі з яких в цей час не мають можливості вакцинуватися, як і раніше, існує потреба в безпечних та ефективних варіантах лікування від COVID-19 для цієї групи населення», — сказала директор Центру оцінки та лікування FDA доктор медичних наук Патриція Каваццоні.

Зазначається, що досі Veklury був схвалений лише для лікування деяких дорослих та пацієнтів від 12 років та старших. Препарат не є заміною вакцинації в осіб, для яких рекомендується вакцинація проти COVID-19 та бустерні дози.

Раніше стратегічна консультативна група експертів з імунізації (SAGE) Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) схвалила використання вакцини Pfizer/BioNTech для дітей віком 5-11 років.Світлина: pixabay.com

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *