У США склали рейтинг найкращих автомобілів 2021 року

Автівки вибрали зі списку, до якого входило 36 автомобілів, включаючи електрифіковані моделі. 

Журі конкурсу «Автомобіль, кросовер та пікап року у Північній Америці» назвало переможців у трьох сегментах. Їх обрали зі списку, до якого входило 36 автомобілів, включаючи електрифіковані моделі.

Лідерами конкурсу стали машини, що оснащені двигунами внутрішнього згоряння.

 Про це пишуть американські ЗМІ. 

У номінації легковий автомобіль року перемогу здобула Honda Civic. Вона обійшла у голосуванні Volkswagen Golf у модних виконаннях GTI та R, а також електрокар Lucid Air. Останній був визнаний розкішним, але все ж таки до перемоги не дотягнув.

Члени журі відзначили, що Civic – доступний автомобіль, що поєднує у собі всі необхідні переваги: комфорт, економічність, надійність та задоволення від водіння.

Компактний пікап Ford Maverick боровся за перемогу з єдиним пікапом в арсеналі Hyundai, Santa Cruz, та електричним Rivian R1T. Модель Ford відзначили за широкий список стандартного обладнання, зручність та невисоку вартість, у той час, як його суперники були названі надто дорогими та недостатньо енергоефективними. 

У сегменті SUV переможцем виявився ще один Ford – позашляховик Bronco. Він обійшов двох конкурентів із Кореї – Ioniq 5 та Genesis GV70.

Перемогою Bronco відзначили, зокрема, за багатий набір бортової електроніки, який можна порівняти з оснащенням дорожчого Land Rover Defender.

 
Фото: pixabay  

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *