У США в цукерні застрелили репера Янг Дольфа

Репер Young Dolph 36 р. був застрелений у Мемфісі, штат Теннессі у середу, 17 листопада. Музиканта вбили на вході в кондитерську, куди він часто приходив за покупками.

З даних, розміщених місцевим відділом поліції у Twitter, випливає, що досі не встановлено імені вбивці. Напад мав місце в закладі Makeda’s Cookies, розташованому поблизу міжнародного аеропорту міста Мемфіс, 17 листопада у передобідню пору. На місце злочину поліціянти прибули о 12:24.


Як розповів місцевому телеканалу власник закладу Моріс Хілл, репера застрелив невідомий на вході до закладу.


Пізніше смерть Young Dolph підтвердили американські телеканали та мер Мемфіса Джим Стрікленд.


Двоюрідна сестра артиста Марено Майєрс розповіла місцевій щоденній газеті The Daily Memphian, що 36-річний репер приїхав у Мемфіс у понеділок, щоб відвідати свою тітку, хвору на рак. “Він був у Makeda’s Cookies, коли хтось раптом під’їхав і вистрілив у нього”, – сказала Майєрс.

Минулого тижня кондитерська опублікувала в Instagram відео, де репер рекламував їх продукцію, розказував, що завжди відвідує заклад, коли перебуває в Мемфісі.Реакція на смерть артиста


На звістку про смерть репера перед кондитерською зібрався натовп його шанувальників. Мер Мемфіса Джим Стрікленд заявив у опублікованій заяві, що “це трагічне вбивство знову нагадує про біль від злочинних актів насильства на вулицях міст”.


За даними ЗМІ, Young Dolph (Адольф Роберт Торнтон-молодший) народився в Чикаго, але у дитинстві його родина переїхала в Мемфіс. Відомо також, що в підлітковому віці майбутній репер торгував наркотиками.


Торнтон-молодший дебютував у 2009 році з піснею “Paper Route Campaign”, а його останній сольний альбом “Rich Slave” піднявся на четверту сходинку чарту альбомів Billboard. У 2016 році він записав альбом “King of Memphis”, який проклав йому шлях до слави. Young Dolph співпрацював з багатьма відомими реперами, зокрема зі Snoop Dogg та Young Thug.Фото: Getty Images, Репер Young Dolph

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *