Последние новости
У США ведмідь напав на чоловіка і вкусив за голову (+Відео)

У Пенсільванії ведмідь напав на чоловіка і вкусив його за голову. Все сталося, коли 60-річний Джон Шварц і його дружина, 59-річна Лорі, були вдома на Хендріксон-роуд у Денвіллі.

60-річний Джон Шварц із Данвілла розповів місцевим ЗМІ, що наповнював водою дитячий басейн біля свого будинку для своєї 2-річної онучки, і коли басейн наповнився, він пішов у свій гараж, щоб відключити шланг, де і відчув удар та почув гарчання, а потім зрозумів, що в нього поранено голову.

Запірний кран для води знаходився на відстані кількох футів усередині гаража, щоб заощадити кілька кроків, чоловік перекрив воду на вентилі, — повідомляє North Central Pa. Але було темно, і він не зрозумів, що за пакетом зі сміттям у відкритий гараж зайшов ведмідь. Скрегіт клапана злякав ведмедя, і Шварц наткнувся в темряві на зловмисника.

На кадрах, знятих камерами спостереження, видно, як ведмідь іде газоном біля будинку, заходить на ґанок і пробирається до гаража. В іншому епізоді показаний момент, коли Шварц входить у гараж за машиною, а за кілька хвилин буквально відлітає назад. Тварина кинулась на чоловіка, вибігаючи з гаража.За словами Шварца, у нього залишилися великі сліди від укусів на голові та синці на тілі. На його думку, ведмедя заманив запах сміття у гаражі. Згідно з повідомленнями, ведмідь вкусив Шварца за маківку.

Чоловік забіг у будинок, його дружина зателефонувала до служби 911. Поки вони чекали на медиків, ще раз побачили «високого і худого» ведмедя. Тварина втекла, але співробітники ветеринарної служби, які прибули на місце, встановили пастку, наповнену пончиками та солодким сиропом, — повідомила поліція штату. Запах солодощів приверне ведмедя до пастки.

Шварца доставили в медичний центр Гейзінгера, де йому вилікували сліди від укусів і зробили щеплення від правця, щоб уникнути захворювань, які може передати дика тварина.

За інформацією NBC, схожий інцидент стався у понеділок у штаті Айдахо, де на чоловіка зі спини напав чорний ведмідь, коли він також відчиняв двері свого гаража. Пізніше в цьому районі було виявлено ведмедицю та її ведмежа, вони «були вбиті в інтересах громадської безпеки», — заявили офіційні особи.

Читати також:

У США ведмідь пробрався до супермаркету (+Відео)

У Каліфорнії видра вкрала у чоловіка дошку для серфінгу та потрапила на відео

Турист у штаті Вайомінг ризикнув життям заради селфі з ведмедем

У Вайомінгу студенти дивом залишилися живі після бійки з ведмедем гризліСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У США ведмідь напав на чоловіка і вкусив за голову (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *