У США ведмідь пробрався до супермаркету (+Відео)

Ведмідь із США зайшов до супермаркету та налякав людей, які в цей час купували продукти.

Про це пише Fox News.

Рашель Дюкусін — 44-річна співробітниця супермаркету в Каліфорнії — почула на задньому дворі якийсь шум і пішла на звук перевірити що там. На місці вона побачила, як великий ведмідь риється у відходах, намагаючись знайти собі придатну їжу.

Хижак помітив жінку, що наблизилася, і пішов у бік американки. Рашель злякалася, що ведмідь може її вбити, тож побігла назад у магазин. Втім, це не зупинило голодну тварину.

Ведмідь зайшов у супермаркет слідом, зупинився біля входу та добряче налякав відвідувачів. Поки тварина оглядалася на всі боки, Рашель зателефонувала рятувальникам і розповіла, що сталося. Спеціалістам, які приїхали на місце, вдалося прогнати звіра до того, як він комусь нашкодив.

Після цього в мережі відео стало «вірусним».


Світлина: скриншот з відео


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “У США ведмідь пробрався до супермаркету (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *