Последние новости
У США виписали штраф British Airways на $1,1 млн

Причиною стала ситуація із поверненням коштів пасажирам. Половину штрафу компанії належить заплатити протягом 60 днів, решту зарахують у рахунок коштів, добровільно перерахованих пасажирам, яким ці повернення не належали.

Американське міністерство транспорту виписало штраф авіакомпанії British Airways, що входить до International Consolidated Airlines Group S.A., у розмірі $1,1 млн за те, що вона своєчасно не повернула кошти пасажирам за квитки на скасовані рейси.

«З березня по листопад 2020 року вебсайт British Airways пропонував клієнтам зв’язатися з компанією телефоном для «обговорення варіантів повернення коштів», у тому числі за скасовані або суттєво змінені нею рейси, – йдеться у документі, розміщеному на сайті відомства. — Проте протягом кількох місяців цього періоду споживачі не могли зв’язатися телефоном із фахівцями клієнтського сервісу, оскільки British Airways не забезпечила належної функціональності відповідних телефонних ліній».

Згідно з документом на сайті міністерства, British Airways стверджує, що попри «безпрецедентний та серйозний операційний вплив» від пандемії коронавірусу, клієнти могли зв’язатися зі службою підтримки, і лише в березні-квітні 2020 року на тлі хаосу, що супроводжував початок пандемії, час очікування при телефонних дзвінках перевищував десять хвилин.

У Мінтрансі США заявляють, що з березня 2020 року до міністерства надійшли скарги більш ніж 1,2 тис. осіб на неможливість отримати повернення коштів в авіакомпанії. Рахунок скарг пасажирів, відправлених перевізнику безпосередньо, йде на тисячі», — стверджують у міністерстві.

Зі свого боку, British Airways, яка у 2020-2021 роках вже виплатила $40 млн компенсації клієнтам з неповоротними квитками, перепросила за те, що в розпал пандемії пасажирам довелося чекати на клієнтську підтримку «трохи довше, ніж звичайно».Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *