У США виявили краплі очей, що викликають сліпоту

Очні краплі, що продаються у найбільшій у США мережі супермаркетів та на інтернет-платформах, додані до списку потенційно небезпечних продуктів для здоров’я.

Про це повідомляє Fox News.

Споживачам радять уникати купівлі та використання засобу Equate Hydration PF Lubricant Eye Drop, які вже забираються з полиць магазинів через потенційний ризик очних інфекцій, які можуть призвести до часткової або повної втрати зору», — йдеться у повідомленні Управління з контролю за продуктами та ліками (FDA).

Минулого тижня федеральні органи охорони здоров’я вперше попередили споживачів, щоб вони або уникали або викидали 26 інших продуктів, призначених для лікування сухості або подразнення очей, після того, як розслідування показало, що на підприємстві виробника панували «антисанітарні умови».

За даними FDA, також було отримано позитивні результати бактеріальних тестів при відборі проб довкілля у критичних зонах виробництва ліків для підприємства.

Агентство не розкрило які саме бактерії були виявлені, і не пов’язало це попередження з попереднім спалахом стійких до антибіотиків бактерій pseudomonas aeruginosa, спричиненої краплями для очей від компанії Global Pharma Healthcare. 26 раніше заборонених американських крапель для очей продавалися під брендами CVS Health, Leader (Cardinal Health), Rugby (Cardinal Health), Rite Aid, Velocity Pharma та Target’s Up & Up.

На сьогодні не було жодних повідомлень про очні інфекції, пов’язані з цими продуктами, — зазначили у відомстві.

Однак, споживачам, у яких після використання цих крапель з’являються ознаки очної інфекції, рекомендується «негайно» звернутися за медичною допомогою. Ці симптоми включають роздратування або почервоніння очей, біль, світлочутливість, нечіткий зір або сльозотечу.

Раніше у травні цього року 4 людини в США померли від заражених бактеріями очних крапель, а 14 людей осліпли, і ще 4 хворим довелося видалити очні яблука хірургічним шляхом. Випадки захворювання були виявлені в 18 американських регіонах.

Продукти EzriCare вироблялися компанією Global Pharma Healthcare в Індії та продавалися переважно через інтернет. Медичні регулятори заявили, що споживачі повинні припинити використовувати їх, а також ще два інші продукти для очей, вироблених тим самим виробником: штучні сльози Delsam Pharma та мазь для штучних очей Delsam Pharma.Читати також:

У США помер другий чоловік із пересадженим серцем свині

Головні медичні новини фармгалузі США у жовтні 2023 року: прориви у лікуванні, нові ліки, експериментальні дослідження

Продаж цукерок Skittles заборонять у Каліфорнії через ризик розвитку раку

ChatGPT встановив правильний діагноз дитині зі США замість лікарівСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *