У США внаслідок пожежі у житловому будинку загинули 13 людей

Пожежа в житловому будинку в американському місті Філадельфія (штат Пенсільванія) забрала життя 13 осіб, у тому числі дітей.

Пожежна служба Філадельфії повідомляє, що семеро дітей є серед щонайменше 13 загиблих”, — повідомляє телеканал ABC.

За даними ЗМІ, вогонь спалахнув у середу вранці у триповерховій будівлі, переробленій під багатоквартирний будинок. За словами пожежників, у квартирах на 2-му поверсі триповерхового будинку проживає 18 осіб. На першому поверсі проживало ще вісім осіб. В будівлі було чотири датчики диму, але жоден не спрацював.

Одного з-поміж вцілілих 36-річного чоловіка доставили до лікарні з опіками ніг II ступеня. Повідомляється, що він у важкому, але стабільному стані.

Як вказали місцеві пожежники у Twitter пожежа була великою, щоб її локалізувати, знадобилося близько 50 хвилин. Вісім осіб змогли вибратися з дому. Двох з опіками доправили до лікарні. Один постраждалий потрапив до дитячої лікарні Філадельфії, а інший – до університетської лікарні Темпл.

Джерело та причину займання поки не встановлено, пожежники все ще продовжують свою роботу. Представник пожежної охорони припустив, що найближчим часом кількість померлих буде збільшуватися.Світлина: Shutterstock

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *