У США з’явиться дорога для підзарядки електрокарів

Вартість майбутньої електрифікованої дороги попередньо оцінюється в 1,9 мільйона доларів США, а завершення робіт очікується до 2023 року.

У Детройті, найбільшому місті штату Мічиган, планується електрифікувати шосе, щоб електромобілі можна було заряджати на ходу. Власникам екоавтомобілів потрібно буде лише встановити спеціальний приймач, що буде доступний у більшості регіонів країни.

Про це пише businessinsider.

У США одна з таких трас стане першою. До цього стартап-компанія Electreon Wireless із Тель-Авіва вже успішно впровадила інноваційну технологію у Швеції, Ізраїлі та Італії.

Ведуться переговори щодо подальшої співпраці з такими гігантами, як Ford та DTE, щоб побудувати в Детройті власну трасу з бездротовою зарядкою.

Дорога матиме довжину 1,6 кілометра і буде збудована на місці поряд із центральною кінцевою зупинкою покинутого залізничного вокзалу Мічиган.

Технічно, інженери обіцяють, що електромобілі заряджатимуться від дороги, незалежно від того, рухається автомобіль чи стоїть нерухомо. Зарядка буде індукційною. Ця система використовує магнітну частоту передачі енергії від металевих котушок (закопаних під дорожнім покриттям) до спеціального приймача.

Зазначається, що вартість такого приймача для власника електромобіля становитиме близько 3000 — 4000 доларів за одиницю. У майбутньому планується зменшити ціну до $1000 — 1500.

Фото: розумні дороги, elektrovesti

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У США з’явиться дорога для підзарядки електрокарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *