Последние новости
У США завдяки жесту з TikTok поліція врятувала з полону 16-річну дівчину

16-річна дівчина використовувала сигнал руками, що «зображає  домашнє насильство — мені потрібна допомога — домашнє насильство», — повідомив речник поліції американського штату Кентуккі.


Правоохоронцям вдалося знайти, зниклу 2 листопада, 16-річну дівчину після того, як вона привернула увагу водія за допомогою жестів руками, популяризованих у соціальній мережі TikTok.

За даними офісу шерифа округу Лорел у Кентуккі, дівчина була в автомобілі Toyota сріблястого кольору, коли водій побачив, як вона використовує сигнали руками, відомі в TikTok, «що зображають  насильство вдома — мені потрібна допомога — домашнє насильство».

Розпізнавши сигнали, водій зрозумів, що дівчина «потрапила у біду», одразу зателефонував у службу 911, — йдеться у заяві з офісу шерифа.


Поліція миттєво відреагувала на дзвінок, завдячи чому у четвер, 4 листопада під час руху поблизу штатної автомагістралі Кентуккі було арештовано 61-річного Джеймса Герберта Брика з Черокі, Північна Кароліна. Слідчі вилучили у затриманого телефон, де знайшли знімки «неповнолітньої в сексуальній манері».

Про зникнення доньки в Ешвіллі, штат Північна Кароліна, батьки повідомили поліцію ще у вівторок вранці, 2 листопада”, — повідомив ЗМІ шериф округу Лорел Джон Рут.

За даними офісу шерифа, Брику пред’явлено звинувачення у незаконному ув’язненні та зберіганні матеріалів, що демонструють сексуальні дії неповнолітньої особи старше 12 років, але молодше 18 років. Його утримують у виправному центрі округу Лорел під заставу 10000 доларів.


Сигнал, яким користувалася підліток, запроваджений Канадським жіночим фондом минулого року, був прийнятий багатьма організаціями у всьому світі, як жест, коли треба стримано попросити допомоги.

Жест SOS – це рука вгору, долоня назовні, з підтягнутим великим пальцем, потім зігнуті пальці вниз.

Фото: Halton Police/Twitter

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *