У США згорів ангар із серіалу «Секретні матеріали» (+ВІДЕО)

Гігантський дерев’яний ангар, де знімалися культові серіали, спалахнув у США. Будова розташована на місці колишньої авіабази в Тастині (округ Оріндж, Каліфорнія).

Ангар використовували під час зйомок серіалів «Секретні матеріали», «Зоряний шлях», а також фільму «Перл-Харбор».

Дерев’яний будинок на авіабазі корпусу американської морської піхоти майже повністю згорів, частина даху завалилася. Для ліквідації вогню використовували гелікоптери. Причина пожежі встановлюється, – повідомили у NBC.

«Пожежники працюють на місці колишньої авіабази в Тастині. Через динаміку пожежі та безпосередню загрозу обвалення ми дійшли висновку, що найкращий спосіб — дозволити структурі обрушитися, після чого наземні групи зможуть підійти ближче і приступити до інтенсивного гасіння пожежі», — повідомила пожежна охорона округу Оріндж на своїй сторінці у соціальній мережі Х. Фото: @OCFireAuthority/Twitter

Як вказує телеканал NBC Los Angeles, ангар, що згорів, — одна з двох найбільших у світі дерев’яних будівель, що окремо стоять, близнюків. Ангари фігурували у фільмі «Перл-Харбор», а також серіалах «Зоряний шлях» та «Секретні матеріали».

Ангар, побудований у 1942 році, грав важливу роль у військовій історії округу Оріндж. Як пише New York Post, під час Другої світової війни у цій величезній дерев’яній споруді зберігалися дирижаблі.


До слова, на голлівудські актори припинили вже свій страйк після досягнення угоди на 1 млрд доларів. Американська федерація акторів телебачення та радіо (SAG-AFTRA) оголосила про досягнення попередньої угоди з Альянсом продюсерів кіно та телебачення США (AMPTP). У публікації, розміщеній на сторінці SAG-AFTRA в соцмережі X (раніше Twitter), йдеться: «У рамках досягнутої угоди буде підвищено мінімальні виплати та вжито заходів захисту членів федерації від загроз штучного інтелекту».

Страйк Американської федерації акторів телебачення та кіно, що представляє інтереси близько 160 тис. осіб, стартував ще влітку, 14 липня. Акція фактично зупинила все виробництво у кіноіндустрії США. Актори вимагали збільшення зарплат, компенсації відпрацьованих надгодин та обмеження використання штучного інтелекту у кіно.

Читати також:

Алек Болдуїн примирився з рідними загиблої операторки Галини Хатчинс

Метью Макконахі виступив за реформу контролю над володінням вогнепальної зброї в США

Клінт Іствуд — втілення Америки та її суперечностейФото: скриншот із відео на сайті NBC

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *