Последние новости
У торговому центрі у передмісті Чикаго сталася стрілянина

Інцидент зі стріляниною стався у четвер у торговому центрі у передмісті Чикаго Оук-Брук.

Про це повідомляють представники місцевого поліцейського управління на офіційній сторінці відомства у Twitter. Відомо, що за фактом стрілянини затримано двох підозрюваних.

Як повідомляє телеканал centralillinoisproud з посиланням на джерела, внаслідок події вогнепальні поранення отримали чотири особи.

Представник поліції повідомив під час пресконференції, що один з підозрюваних також отримав вогнепальні поранення, і що обидва  нападники перебувають під вартою.

Зі слів очевидців відомо, що двоє чоловіків вчинили перестрілку в східній частині торгового центру, що прилягає до магазину Nordstrom.

У поліції повідомили, що підозрюваним у стрільбі є чоловік 30 років, який переніс кілька операцій. Інші троє жертв стрілянини – дві жінки 40 років і одна жінка 20 років.

Після інциденту торговий центр було заблоковано. Приблизно 100 офіцерів різних правоохоронних органів обшукали кожен магазин окремо, перш ніж людям дозволили повернутися додому.

Раніше, також повідомлялося, що чотири особи, зокрема співробітник поліції, стали жертвами стрілянини в американському штаті Джорджія.

Світлина: Shutterstock

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *